Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Długoterminowy wynajem samochodów – jakie korzyści możesz odnieść?

Długoterminowy wynajem samochodów – jakie korzyści możesz odnieść?

Oferta ComfortRent jest elastyczna, a podczas jej tworzenia staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby wszystkich grup klientów – od turystów, poprzez przedstawicieli handlowych, na przedsiębiorcach potrzebujących flot na długi okres czasu kończąc. Specjalnie dla tych ostatnich przygotowaliśmy ofertę “długoterminowy wynajem samochodów”, która przewiduje najem nawet na dwadzieścia cztery miesiące i więcej.

Wróćmy do pytania postawionego na początku tego wpisu. Długoterminowy wynajem samochodów jest, ogólnie mówiąc, sposobem na ograniczenie kosztów związanych z flotą. Po pierwsze – nie musisz przejmować się kupnem aut i poświęcać swojego czasu na analizowanie ofert sprzedaży. Wynajęty samochód nie traci na wartości, koszty są stałe, a Ty nie martwisz się kredytem, który prawdopodobnie pojawiłby się w Twoich planach zakupu aut. Dlaczego nie przeznaczyć tego budżetu na inne cele?

Stałe koszty, pewna inwestycja – długoterminowy wynajem samochodów

Długoterminowy wynajem samochodów to idealne rozwiązanie dla dłuższych prac sezonowych lub kampanii, przy których niezbędna jest odpowiednia flota. Jeżeli pojawia się przed nami jednorazowe zadanie, obejmujące przykładowo dwuletni okres, nie opłaca się nam poświęcanie czasu i energii na zakup grupy samochodów, prawda? Podobne rozwiązania stają się w Polsce coraz bardziej popularne – przedsiębiorcy doceniają stały, pewny koszt całego przedsięwzięcia, wygodę oraz możliwość szybkiego wprowadzenia w życie swoich planów. Jeżeli czujesz, że długoterminowy wynajem samochodów to coś, czego potrzebujesz – daj nam znać!