Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Ford – wynajem długoterminowy. Sprawdź, dlaczego warto.

Niezaprzeczalnie marka Ford znana jest doskonale na całym świecie. Auta cenione są za piękną linię, tradycję, niezawodność i funkcjonalność. Jeżeli i Ty masz chęć zapoznania się z pojazdami tej słynnej marki, skorzystaj z pozycji w naszej ofercie: Ford – wynajem długoterminowy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz odnieść szereg korzyści, ale o tym powiemy sobie za chwilę.

Doskonałe auto na wynajem – Ford

wynajem fordCzas na krótkie przedstawienie marki. Ford jest produktem amerykańskiego koncernu, który został powołany do życia już w 1903 roku przez Henrego Forda. Rodzinnym miastem firmy jest Detroit. Obecnie Ford zajmuje piąte miejsce na świecie i drugie w USA, jeżeli chodzi o liczbę wyprodukowanych samochodów. W ofercie firmy znajdują się niewielkie auta miejskie, limuzyny i samochody towarowe, co sprawia, że marka jest jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem wynajmu. Ford to naprawdę doskonały wybór!

Ford – wynajem długoterminowy. Czy to się opłaca?

W wypożyczalni Comfort Rent wynajem Forda opiera się na wyborze spośród siedmiu różnych modeli. Znajdą się tu wspomniane auta miejskie, takie jak Ford Ka, samochody przystosowane do dłuższych tras, na przykład Ford Mondeo, czy nawet pojazdy transportowe. Wierzymy, że każdy z Was odnajdzie tu to, czego szuka. Pamiętaj, że najem w naszej wypożyczalni jest niezwykle prosty, a formalności ograniczone są do minimum. Dodatkowo możesz sprawdzić cenę najmu online, lub zadzwonić do nas ze swoim zapytaniem. Ford – wynajem długoterminowy to sprawa, którą na pewno warto przedyskutować. Specjalnie dla Ciebie opracujemy indywidualny cennik, tak, abyś mógł cieszyć się doskonałym autem w doskonałej cenie. Więcej informacji o długim terminie najmu znajdziesz tutaj »