Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Jak wypożyczyć samochód – to zdecydowanie prostsze niż myślisz!

Dzisiaj postaramy się opowiedzieć na pytanie jak wypożyczyć samochód. W czasach, kiedy najem pojazdów stał się bardzo popularny, a auta do wynajęcia są łatwiej dostępne niż kiedykolwiek, odpowiedź zdaje się być prosta i oczywista. Czy jednak na pewno tak jest? Czytaj dalej i dowiedz się jak wypożyczyć samochód.

Auta do wynajęcia – aż kilkanaście modeli do wyboru!

Na początku zdecyduj, które z aut do wynajęcia najbardziej Ci odpowiada. Auto miejskie? Dostawcze? A może pakowne combi? Wszystkie modele wraz z opisem znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli już zdecydowałeś, kliknij przycisk „rezerwuj”. Kiedy to zrobisz, Twoim oczom ukaże się panel najmu. Określ kiedy i na jak długo chcesz nająć pojazd oraz daj nam znać gdzie rozpocznie i zakończy się najem. W lewej kolumnie pod zdjęciem auta do wynajęcia znajdują się wszelkie techniczne informacje i udogodnienia, które posiada dany samochód. Teraz pozostało tylko wybrać wyposażenie dodatkowe (np. bagażnik dachowy, fotelik dla dziecka, czy nawigacja GPS) i zdecydować się na jedną z trzech opcji ubezpieczenia. Jeżeli stwierdzisz, że dokonałeś ostatecznego wyboru, potwierdź go klikając przycisk „dalej”.

Teraz już wiesz, jak wypożyczyć samochód

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych handlowców, np. w wypadku niejasności lub pytań. W Comfort – Rent stawiamy na proklienckie podejście, dlatego proponujemy Wam liczne auta do wynajęcia w dobrych cenach i przy możliwie ograniczonych formalnościach. Jeżeli interesuje Cię szybki i sprawny najem – odwiedź nas!