Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.

E-mail

info@comfortrent.pl

Mobile

Tel : +48 734426000

Adres

Kryspinów 97a

32-060 Liszki

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00

sob. 10:00 – 15:00

Dane rejestracyjne firmy:

Comfort Rent Sp. z o.o.
Kryspinów 97a
32-060, Liszki

KRS:  0000545920
NIP: 9442247860
REGON: 360908210

Samochody do wynajęcia Comfort Rent

Bardzo nam miło, że postanowiłeś się z nami skontaktować. Jeżeli chcesz zapytać o samochody do wynajęcia, regulamin, dostępność pojazdów, lub masz inne pytanie zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Gwarantujemy profesjonalną pomoc.

Wynajem pojazdów w Comfort Rent jest niezwykle prosty. Wystarczy skorzystać z panelu szybkiej rezerwacji na naszej stronie głównej.  Intuicyjny formularz dokładnie opisze warunki najmu i da Ci możliwość dostosowania ich do Twoich potrzeb. To Ty wybierasz miejsce i czas najmu, wyposażenie dodatkowe, czy poziom ubezpieczenia. Nasza oferta obejmuje jedynie niezawodne i wygodne samochody, które możesz wypożyczyć w kilku największych miastach Polski. Dzięki nim Twoja podróż stanie się przyjemniejsza!

Wynajem pojazdów – wiemy, czego oczekują nasi klienci

W Comfort Rent wynajem pojazdów jest ukierunkowany na potrzebę klienta. Przygotowaliśmy opcję średnio i długoterminową (oczywiście bez wykluczenia zdecydowanie krótszych terminów) oraz wybraliśmy najpopularniejsze modele aut, które z pewnością zaspokoją Wasze potrzeby. Samochody na wynajem stają się naturalną rzeczą w podróżach biznesowych i turystycznych. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej wypożyczalni – często organizowane są różnego rodzaju akcje promocyjne.

Warto również odwiedzać nasz blog – opisujemy tam ciekawostki, porady oraz sytuacje, które mogą spotkać Cię podczas najmu auta. Chcemy, aby korzystanie z naszych usług było możliwie przyjemne i bezstresowe. Przygotowane przez nas umowy są proste, a formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Odwiedź nas i dowiedz się więcej.

Samochody na wynajem – zapraszamy do kontaktu

W skład załogi Comfort Rent wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru. Podpowiedzą, które auto w 100% odpowie na Twoje potrzeby, doradzą w jaki sposób uzyskać najbardziej atrakcyjne warunki oraz poinformują Cię o ewentualnych promocjach i rabatach. Koniecznie odwiedzaj nas co jakiś czas w poszukiwaniu okresów zniżkowych oraz nowych pozycji w ofercie „auta do wynajęcia”!

Jeżeli zainteresowały Cię nasze samochody na wynajem zapraszamy do kontaktu. W tym celu możesz skorzystać z powyższego formularza kontaktowego. W możliwie krótkim czasie opowiemy na Twoje pytanie. Do usłyszenia!

Zaufaj profesjonalistom – samochody do wynajęcia Comfort Rent.

 

 

wypożyczalnia samochodów osobowych
 

biuro znajduje się 6 min od lotniska

zobacz na mapie

Dane kontaktowe
Zapytanie dotyczy:

Wiadomość