Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Poznaj wynajem samochodów – średnioterminowy

Dzisiaj przekażemy Wam garść najważniejszych informacji o niewątpliwie korzystnym rozwiązaniu, jakim jest wynajem samochodów – średnioterminowy. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które pomaga przedsiębiorcom (szczególnie w biznesie sezonowym oraz projektach ograniczonych czasowo) na wykonanie nawet najtrudniejszych zadań. Jak? Zostań z nami i dowiedz się więcej o średnioterminowym wynajmie samochodów.

Średnioterminowy wynajem samochodów – jakie korzyści możesz odnieść?

Choć wynajem średnioterminowy to względnie nowe rozwiązanie, to przedsiębiorcy zdążyli dostrzec jego liczne zalety. Po pierwsze – termin. Podczas średnioterminowego wynajmu samochodów możesz liczyć na atrakcyjniejsze ceny, niż w przypadku krótkiego najmu. W razie potrzeby możesz wydłużyć najem do dłuższych terminów, a to wszystko przy minimalnej ilości formalności. Po drugie – nie musisz inwestować we własną flotę, zwłaszcza, kiedy zbliżają się terminy wykonywania zadań. Udało Ci się pozyskać ważnego klienta, który potrzebuje wykonania projektów „na teraz”? A może Twój biznes opiera się na kilku głównych, najważniejszych dla Ciebie miesiącach? W takim wypadku postaw na wynajem samochodów – średnioterminowy. Oszczędzisz czas, który poświęciłbyś na szukanie odpowiednich pojazdów, kalkulowania kosztów zakupu i amortyzacji oraz zapewnisz sobie kompleksową obsługę naszych specjalistów!

Pozostałe zalety średnioterminowego wynajmu samochodów

Do pozostałych zalet wynajmu średnioterminowego to:

  • ramy czasowe od 1 do 23 miesięcy
  • szybką realizację, nawet do kilku godzin od zamówienia
  • sam decydujesz o wielkości i rodzaju floty
  • uproszczone procedury najmu, minimum formalności
  • ubezpieczenie, pokrycie kosztów eksploatacyjnych, sezonowa wymiana opon

Jak widać dla niektórych przedsiębiorców wynajem samochodów – średnioterminowy może się okazać strzałem w dziesiątkę. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Do zobaczenia!