Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Rzeszów, położony w południowo-wschodniej Polsce, jest niezwykle prężnie rozwijającym się miastem, które ciągle nas zaskakuje. Jeśli planujesz podróż do tego miasta, niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów Rzeszów Comfortrent. Jest to firma, która oferuje wynajem aut w wielu dużych miastach, m.in. w Rzeszowie. Wynajem auta to idealny sposób na podróżowanie dla tych, którzy nie posiadają swojego środka transportu, a zależy im na czasie i komforcie.

Wypożyczalnia samochodów – Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów to sprawdzony i bezpieczny sposób na podróżowanie po mieście, niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej podróży – biznesowy czy turystyczny. Wszędzie, gdzie potrzebujesz się dostać, można dojechać wypożyczonym autem, co jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym środkiem komunikacji. Rzeszów stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego, dlatego z pewnością jest wiele miejsc, które można tutaj odwiedzić – zarówno z powodów turystycznych, jak i biznesowych, co ułatwi wypożyczalnia aut Rzeszów Comfortrent.

Wypożyczalnia aut – Rzeszów

Nasza wypożyczalnia samochodów Rzeszów oferuje podstawienie auta w wybrane miejsce, wynajem bez limitów kilometrów, a co najważniejsze nowe samochody i niskie ceny wynajmu. Pojazd umożliwi Ci niezależność i wygodę, bez martwienia się o rozkłady pociągów, autobusów czy drogie taksówki. Nie będzie też dla Ciebie już żadnym problemem podróżowanie z bagażem. wypożyczalnia aut Rzeszów to coraz bardziej popularna forma transportu, która pozbawi Cię wszelkich ograniczeń i niedogodności, umożliwiając miłe i przyjemne zwiedzanie miasta, o każdej porze roku. Można zobaczyć tu Rezerwat Przyrody Lisia Góra, Zamek, Letni Pałac Lubomirskich, Muzeum Okręgowe, Muzeum Dobranocek i wiele innych, ciekawych miejsc. Znajdują się tu także dwie duże uczelnie państwowe – Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Wszystkie te miejsca i inne, wybrane przez Ciebie, pozwoli Ci w wygodny sposób odwiedzić wypożyczalnia aut Rzeszów.

Wynajem samochodów – Rzeszów lotnisko

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to międzynarodowe lotnisko, które znajduje się 14 km od centrum Rzeszowa we wsi Jasionka, dlatego jeśli planujesz podróżować samolotem, dotarcie na lotnisko nie będzie stanowiło problemu, jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów Rzeszów Comfortrent. Na lotnisko najłatwiej i najszybciej można dostać się samochodem, a wypożyczalnia samochodów Rzeszów oferuje nieocenioną pomoc w podróżowaniu.

 

Rzeszów Lotnisko Jasionka

Jasionka 942

36-002 Jasionka
tel.: (+48) 734426000
Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00

sob. 10:00 – 15:00

e-mail: info@comfortrent.pl