Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Tani wynajem aut – przypominamy, na co zwrócić uwagę.

 

Wynajem auta na pierwszy rzut oka może nie być prostą sprawą. Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii wybierając firmę od której wypożyczymy auto. Czym się należy kierować w tej kwestii? Czy tani wynajem aut może oznaczać również dobry wynajem aut? Oraz na co należy zwrócić uwagę aby cena wynajmu rzeczywiście była niska?

Tania wypożyczalnia samochodów – na co zwrócić uwagę?

Podstawową zasadą branży najmu aut jest dobra, odpowiadająca Twoim potrzebom flota. W pierwszej kolejności to na niej należy się skupić. Dobra jakość usług i pojazdy wysokiej klasy, to najlepsza reklama dla firmy, dlatego to pierwsza kwestia, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli tania wypożyczalnia aut ma niewiele aut (lub auta, które nie do końca odpowiadają Twoim potrzebom), a mimo to chcesz spróbować, to naturalnie najważniejsza będzie oferta danej wypożyczalni. Tutaj jednak też jest kilka kwestii wartych szczególnej uwagi, ponieważ nawet na pierwszy rzut oka dobra oferta, może nas zaskoczyć, bądź przeciwnie, pozornie nieciekawa oferta może być ostatecznie najlepszą. Jakie są istotne elementy oferty?

Tania wypożyczalnia samochodów – istotne elementy oferty

– Wyszukiwarka – Najlepsze są te, które maja najwięcej kryteriów wyszukiwania. Przede wszystkim powinny się tam znaleźć: model preferowanego auta, czas wynajmu, miejsce odbioru i miejsce zwrotu auta.
– Cennik – Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić wszelkie opłaty jakie dana, nawet tania wypożyczalnia aut może sobie naliczać – np. dodatkowa opłata za wypożyczenie na lotnisku
– Flota aut – Dobrze jeśli wybrana przez Ciebie tania wypożyczalnia samochodów ma szeroką ofertę aut do wynajęcia. Najlepiej z podziałem na klasy – jest to wtedy najbardziej przejrzysty podział cenowy.
– Ubezpieczenie – Najważniejszy aspekt umowy jeśli chodzi wynajem auta – powinno zawierać zarówno OC jak i AC, jednak i tak warto rozeznać się odnośnie szczegółów jednego i drugiego w przypadku danej umowy.

– Stan auta przy wynajmie – Warto zwrócić uwagę na stan dostarczonego nam auta aby nie było potem wątpliwości czy ewentualne uszkodzenia były już wcześniej, czy samochód nabył je w czasie naszego użytkowania.

Tani wynajem aut jest możliwy, jednak należy bacznie przyjrzeć się ofertom i wybrać najlepszą firmę z przejrzystymi warunkami wynajmu. Warto także zdać się na opinie, bo dobre usługi często są reklamą samą w sobie.