Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Tani wynajem aut – skorzystaj z okazji taniego najmu

Zarówno podczas podróży służbowych, jak i turystycznych, zawsze zwracamy uwagę na koszt całego przedsięwzięcia i naturalnie staramy się go obniżyć do minimum. Tani wynajem aut jest doskonałym sposobem, na ograniczenie wydatków podczas podróży. I choć dla wielu osób najem auta kojarzy się ze sporym wydatkiem, to prawda jest zgoła inna. Wiemy, jak wypożyczać taniej!

Wynajem samochodów – cennik z przejrzystymi informacjami

Jeżeli stawiamy na tani wynajem aut, szczególnie za granicą, powinniśmy dokładnie przyjrzeć się cennikowi najmu. Zdarza się, że zagraniczne firmy ukrywają w swoich ofertach różnego rodzaju dodatki, za które przyjdzie nam zapłacić po zakończonym wynajmie. Bariera językowa i ograniczony czas na zastanowienie sięwynajem aut cennik mogą być przyczyną późniejszych niejasności. W Comfort Rent wierzymy, że przejrzysty i prosty regulamin oraz jasny wykaz cen jest podstawą udanego wynajmu samochodów. Cennik nie może zawierać żadnych „kruczków”, a wszelkie opcje dodatkowe (takie jak GPS, dodatkowy bagażnik) powinny być wyraźnie opisane.

Tani wynajem aut – czym się kierować?

Aby uniknąć dodatkowych kosztów, należy zwrócić uwagę na długość najmu (często wynajem na jedną dobę zawiera dodatkową opłatę), godziny pracy obsługi biura (w godzinach nocnych może zostać doliczona odpowiednia kwota) oraz zaplanować trasę. Normą jest, że wyjazd zagraniczny wiąże się z dodatkową opłatą. Tani wynajem aut rządzi się swoimi prawami, ale dobrze przemyślany wyjazd i dokładnie przeczytana umowa to gwarant taniego najmu pojazdu. Świadomy wybór jest najważniejszy.