Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Ubezpieczenie wynajętego samochodu – zapewnij sobie spokojną podróż

Większość z nas podczas podróży służbowych lub turystycznych chce skupić się na osiągnięciu zamierzonych celów – dotarcia do określonego miejsca i załatwienia w nim swoich spraw. Aby podczas podróży nie przejmować się dodatkowymi sprawami, takimi jak bezpieczeństwo pojazdu, czy ewentualne problemy związane z jego ubezpieczeniem, postanowiliśmy dać naszym klientom możliwość bardzo prostego, acz kompleksowego ubezpieczenia wynajętego samochodu. Jak to działa? I z czym się wiąże? O tym mówimy poniżej.

ubezpieczenie samochodu na wynajem

Ubezpieczenie samochodu na wynajem – trzy opcje bezpieczeństwa

W Comfort Rent chcemy dać klientom możliwość modyfikacji i dostosowania umowy najmu pod ich własne oczekiwania. Właśnie dlatego zastosowaliśmy trzypoziomowe ubezpieczenie samochodu na wynajem.

 

• Opcja pierwsza: brak ochrony.

Jest to opcja dla osób, które nie chcą ubezpieczyć najętego auta (na przykład podczas krótkiego wynajmu). W tym wypadku nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat, a kaucja wynosi 1000 zł. Opcja ta polecana jest szczególnie doświadczonym kierowcom, którzy będą poruszali się po dobrze znanej sobie trasie. Decydują się na nią osoby wynajmujące mniejsze, miejskie auta oraz Ci, którzy potrzebują jedynie „chwilowego” najmu.

 

• Opcja druga: ochrona częściowa.

Ten rodzaj ubezpieczenia wynajętego samochodu zabezpiecza nas przed konsekwencjami kradzieży auta. Dzięki niej nasza kaucja wynosi o połowę mniej, niż w wypadku braku ochrony, a cena ubezpieczenia za dobę wynosi tylko 15 zł. Takie rozwiązanie pozwala Ci na swobodne podróżowanie wynajętym autem bez obaw o przykre konsekwencje ewentualnych wydarzeń na drodze. Jest to bardzo popularna wśród klientów opcja, w końcu już za kilkanaście złotych na dobę możemy zyskać pewność, że nic nie będzie w stanie nas zaskoczyć.

 

• Opcja trzecia: pełna ochrona.

Doskonałe ubezpieczenie samochodu na wynajem dla osób, które chcą być przygotowane na każdą ewentualność. Pełna ochrona pozwala Ci nie martwić się o uszkodzenie opon i felg, szyb, czy kradzież auta. Jeżeli jesteś kierowcą, który nie chce martwić się o bezpieczeństwo wynajętego pojazdu i uważasz, że ubezpieczenie gwarantuje spokój, koniecznie postaw na ubezpieczenie pełna ochrona. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz auto na długi, czy krótki okres, warto jest je ubezpieczyć dla własnego spokoju oraz poczucia bezpieczeństwa.

 

Na pewno każdy z nas dokładnie zna swoje potrzeby i umiejętności, przez co umie określić jaki rodzaj ubezpieczenia samochodu na wynajem będzie dla niego odpowiedni. Bardzo wiele zależy od okresu najmu, jego długości i kierunku, który chcemy obrać. Najważniejsze, aby podczas podróży czuć się bezpiecznie i pewnie.