Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Ubezpieczenie wynajętego samochodu – zapewnij sobie spokojną podróż

Większość z nas podczas podróży służbowych lub turystycznych chce skupić się na osiągnięciu zamierzonych celów – dotarcia do określonego miejsca i załatwienia w nim swoich spraw. Aby podczas podróży nie przejmować się dodatkowymi sprawami, takimi jak bezpieczeństwo pojazdu, czy ewentualne problemy związane z jego ubezpieczeniem, postanowiliśmy dać naszym klientom możliwość bardzo prostego, acz kompleksowego ubezpieczenia wynajętego samochodu. Jak to działa? I z czym się wiąże? O tym mówimy poniżej.

ubezpieczenie samochodu na wynajem

Ubezpieczenie samochodu na wynajem – trzy opcje bezpieczeństwa

W Comfort Rent chcemy dać klientom możliwość modyfikacji i dostosowania umowy najmu pod ich własne oczekiwania. Właśnie dlatego zastosowaliśmy trzypoziomowe ubezpieczenie samochodu na wynajem.

 

  • • Opcja pierwsza: brak ochrony. Jest to opcja dla osób, które nie chcą ubezpieczyć najętego auta (na przykład podczas krótkiego wynajmu). W tym wypadku nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat, a kaucja wynosi 1000 zł

 

  • • Opcja druga: ochrona częściowa. Ten rodzaj ubezpieczenia wynajętego samochodu zabezpiecza nas przed konsekwencjami kradzieży auta. Dzięki niej nasza kaucja wynosi o połowę mniej, niż w wypadku braku ochrony, a cena ubezpieczenia za dobę wynosi tylko 15 zł

 

  • • Opcja trzecia: pełna ochrona. Doskonałe ubezpieczenie samochodu na wynajem dla osób, które chcą być przygotowane na każdą ewentualność. Pełna ochrona pozwala Ci nie martwić się o uszkodzenie opon i felg, szyb, czy kradzież auta.

 

Na pewno każdy z nas dokładnie zna swoje potrzeby i umiejętności, przez co umie określić jaki rodzaj ubezpieczenia samochodu na wynajem będzie dla niego odpowiedni. Bardzo wiele zależy od okresu najmu, jego długości i kierunku, który chcemy obrać. Najważniejsze, aby podczas podróży czuć się bezpiecznie i pewnie.