Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Weekendowy wynajem samochodu – szybki wypad wypożyczonym pojazdem

Planujesz weekendowy wypad ze znajomymi? A może chcesz skorzystać z wolnych dni, aby wykonać dodatkowe zlecenie? W obu tych przypadkach prawdopodobnie będziesz chciał skorzystać z weekendowego wynajmu samochodu. Jest to bardzo prosta opcja, która pozwoli Ci na szybkie podróżowanie tam, gdzie właśnie chcesz się znaleźć. Poniżej powiemy sobie nieco więcej o tego rodzaju usłudze oraz przedstawimy Ci wszelkie możliwości, jakie daje ci wynajem samochodu na weekend.

 

Krótki najem auta – weekendowy wyjazd

 

Weekendy mają to do siebie, że są krótkie i potrafią „przelecieć” nam w mgnieniu oka. W takim wypadku liczy się czas – im szybciej dostaniemy dostęp do wypożyczonego pojazdu, tym lepiej. W Comfort Rent możesz liczyć na opcję podstawienia auta w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Krakowa, Katowic, Gliwic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa.

 

W formularzu najmu zaznacz lub po prostu wpisz lokalizacje, w której ma oczekiwać na Ciebie samochód i ruszaj w drogę! Staramy się także nie zarzucać klientów stosem dokumentów – aby wynająć samochód na weekend wystarczy dosłownie kilka minut.

 

Oprócz tego weekendowy wynajem samochodu to gwarancja dostępu do najnowocześniejszych i najwygodniejszych aut. Znajdziesz je wszystkie na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że w wypadku, gdyby sytuacja zmusiła Cię do wydłużenia czasu trwania usługi (lub jeżeli po prostu sam o tym zdecydujesz), możesz przedłużyć najem w bardzo prosty i szybki sposób – wystarczy, że do nas zadzwonisz. Razem omówimy najbardziej korzystne warunki działania.

 

Jeżeli chcesz poznać dokładne ceny wynajmu samochodu na weekend odwiedź nasz cennik wynajmu aut. Znajdziesz tam pojazdy podzielone na kategorie oraz progi cenowe.