Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem auta pod wskazanym adresem – szybko i wygodnie

Kierowcy, którzy chcą wynająć auto, często pozbawieni są innego środka komunikacji. Uciążliwa zatem byłaby dla nich wycieczka do placówki wypożyczalni samochodów, aby dopiero tam rozpocząć najem. Chcąc oszczędzić swoim klientom kłopotu i ułatwić im zadanie, najlepsze wypożyczalnie posiadają w swojej ofercie wynajem auta pod wskazanym adresem. Tak jest, wystarczy, że podasz miejsce, w którym chciałbyś rozpocząć usługę wypożyczenia samochodu, a ono będzie już tam na Ciebie czekało o umówionej godzinie.

Jak to działa – wynajem auta z podstawieniem

Usługa z możliwością wynajmu auta z podstawieniem pod wskazany adres jest niezwykle wygodna w przypadku osób zamieszkujących duże miasta. Czasami w takich wypadkach, aby dostać się z punktu A do punktu B, potrzebujemy kilkudziesięciu minut spędzonych w taksówce, metrze lub autobusie.

wynajem auta z podstawieniemDojechanie do placówki wypożyczalni mogłoby wiązać się ze zbędną utratą czasu i pieniędzy. Z opcji wynajmu auta pod wskazanym adresem korzystają też chętnie podróżni. Wystarczy, że zamówisz auto na lotnisko bądź dworzec, a natychmiast będziesz mógł rozpocząć dalszą podróż. Jest to doskonała alternatywa do busów kursujących na trasach miasto – lotnisko oraz taksówek.

 

Jeżeli zastanawiasz się, czy wybrane przez ciebie miejsce wynajmu auta z podstawieniem jest możliwe, po prostu skontaktuj się z obsługą wypożyczalni. Już kilkuminutowa rozmowa z specjalistą pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Możesz skorzystać z kontaktu e-mailowego lub telefonicznego – obie drogi są wygodne i szybkie!

 

Sam proces wynajmu auta pod wskazanym adresem jest bardzo prosty. Wystarczy, że uzupełnisz formularz i w odpowiedniej rubryce wpiszesz miejsce odbioru – poza tym wszystko pozostaje bez zmian!

 

 

 

Podsumujmy zatem korzyści płynące z wynajmu auta z podstawieniem:

  • • nie musisz odwiedzać wypożyczalni samochodów
  • • oszczędzasz czas, od razu możesz rozpocząć dalszą podróż
  • • auto może czekać na Ciebie w takich miejscach jak dworzec, lotnisko, czy centrum handlowe
  • • oszczędzasz pieniądze na taksówkach, busach i innych środkach komunikacji
  • • zyskujesz poczucie komfortu, od razu zapewniasz sobie mobilność, jaką gwarantuje samochód

 

Oprócz wynajmu auta z podstawieniem możesz skorzystać z opcji zwrócenia pojazdu w wybranym przez Ciebie miejscu! Kiedy zakończy się czas trwania usługi możesz oddać auto tam, gdzie jest to dla Ciebie najbardziej wygodne. Dzięki temu Twój najem zaczyna i kończy się dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz.