Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem długoterminowy 2 lata+

Wybór samochodu


Czas wynajmu

Początek najmu

Czas najmu

Limit kilometrów/miesiąc

Oddział

Informacje dodatkowe

Prosimy wpisać dodatkowe oczekiwania co do liczby samochodów, wyposażenia,
warunków wynajmu np. rodzaj silnika, klimatyzacja, GPS, typ nadwozia, lakier metaliczny, radio


Dane kontaktowe

Firma

Nip

Imię*

Nazwisko*

Miejscowość

E-mail*

Telefon*

Wiek kierowcy

Czas posiadania prawa jazdy kierowcy
 

Wynajem długoterminowy samochodów – Comfortrent

Wypożyczalnia samochodów Comfortrent oferuje wynajem długoterminowy samochodów, czyli wypożyczenie samochodu na okres nawet powyżej 24 miesięcy. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do firm, które potrzebują pozyskać flotę do realizacji dłuższych, ale ograniczonych w czasie projektów lub zadań sezonowych, a z jakiegoś powodu nie chcą bądź nie mogą zakupić jej. Długoterminowy wynajem samochodów umożliwi w takiej sytuacji każdej firmie łatwe i komfortowe uporanie się z problemem transportu, jeśli pojazd potrzebny jest na dłuższy czas.
Jest to nowatorskie rozwiązanie na rynku wynajmu samochodów, które odpowiada na potrzeby najemców – z całą pewnością w wielu sytuacjach będzie łatwiejsze, niż zakup pojazdów. Niech problem transportu i floty już nigdy nie stanie na drodze do osiągnięcia określonych celów w Twojej firmie!

Wynajem długoterminowy samochodów – cennik

W przypadku oferty wynajem długoterminowy samochodów, cennik jest indywidualnie kalkulowany i ustalany z klientami tak, by było to jak najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniać ich oczekiwania. Cena najmu obejmuje koszty eksploatacyjne, ubezpieczenie i sezonową wymianę opon – wszystko po to, by długoterminowy wynajem samochodów był rzeczywiście możliwie jak najłatwiejszym i bezproblemowym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Stawiamy na kompleksowość usługi i jej elastyczność – masz stałą kontrolę nad czasem najmu, wielkością floty i ustalonym limitem przebiegu. Jeżeli decydujesz się na wynajem długoterminowy samochodów, cennik nie będzie Twoim zmartwieniem – zapewniamy łatwe planowanie i budżetowanie, które obejmują stałe miesięczne opłaty za najem i zarządzanie, pozwalające uniknąć niespodziewanych kosztów czy przekroczenia budżetu.

Długoterminowy wynajem samochodów – co zyskuję?

Decydując się na usługę ‚wynajem długoterminowy samochodów‚, możesz cieszyć się redukcją kosztów związanych z flotą i kompleksowość usługi. Gwarantujemy utrzymanie kosztów na stałym poziomie dzięki kontroli budżetu i jakości obsługi floty. Po zakończeniu kontraktu nie musisz martwić się o wartość pojazdu, tak jak w przypadku jego zakupu i późniejszej chęci sprzedaży – właścicielem floty jest Comanche Marcin Komaniecki, który odpowiedzialny jest za ich sprzedaż po zakończeniu kontraktu. Flota nie obciąża bilansu firmy tak, jak pojazdy zakupione na kredyt. Budżet możesz przeznaczyć na inne inwestycje, umożliwiające rozwój Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię długoterminowy wynajem samochodów zgłoś się do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

A może interesuje Cię wynajem średnioterminowy samochodów?