Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem samochodów bez kaucji – doradzamy różne możliwości

Większość nowoczesnych wypożyczalni samochodów stawia na tani wynajem aut oraz możliwość swobodnego konfigurowania umowy dotyczącej wypożyczenia samochodu. Nie inaczej sprawa ma się oczywiście w Comfort Rent – staramy się, aby każdy z naszych klientów mógł dopasować umowę najmu do swoich indywidualnych potrzeb. Dzisiaj powiemy sobie krótko o tym jak wygląda wynajem samochodów bez kaucji.

 

tani najem autTani i wygodny wynajem aut – to ty decydujesz jak będzie wyglądał!

Nasi klienci mają do wyboru nie tylko wynajem samochodów bez kaucji, ale także możliwość swobodnego operowania innymi kosztami. W panelu najmu pojazdów na naszej stronie znajduje się tabela, w której wybieramy poziom ubezpieczenia auta podczas trwania najmu.

 

Jeżeli uważamy, że nie potrzebujemy ubezpieczenia, nie zapłacimy oczywiście żadnej dodatkowej stawki za ochronę auta. Musimy się liczyć z pojawieniem się najwyższej stawki kaucji.

 

Możemy także wybrać ochronę częściową, w wypadku której kaucja wynosi już o połowę mniej. Jeżeli interesuje nas wynajem samochodów bez kaucji.


to wystarczy, że wybierzemy całkowitą ochronę auta. Dzięki niej nasza podróż będzie jeszcze bezpieczniejsza i w razie ewentualnego uszkodzenia pojazdu nie musimy obawiać się finansowych konsekwencji. Kaucja wyniesie wtedy 0 zł. Każdy kierowca najlepiej zna swoje potrzeby i umiejętności. Ocena tego, czy potrzebujemy ubezpieczenia, czy jest ono zbędne należy tylko do nas. Warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami i wybrać tą, która najbardziej nam odpowiada.

 
 

wypożyczalnia samochodów osobowych