Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem samochodów dla firm – sprytna pomoc w Twoim biznesie!

Comfort Rent oprócz wynajmu „detalicznego”, jest przygotowany również na wynajem samochodów dla firm. Aby odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych rozwiązań. Nie bez powodu wypożyczalnie samochodów dla firm stają się coraz bardziej popularne. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak najem pojazdów może pomóc Ci w rozwinięciu swojego biznesu.

 

Wypożyczalnia samochodów. Dla firm oznacza to oszczędność

 

Pierwszą liczną grupą zainteresowaną najmem pojazdów są przedstawiciele handlowi i podobni specjaliści. Pracujący w trasie handlowcy muszą przemieszczać się szybko, sprytnie i niezależnie. Wypożyczalnia samochodów dla firm handlowych to doskonałe rozwiązanie kwestii mobilności. Jeżeli praca wymaga na nas lot samolotem lub pozostanie kilku dni w danym mieście, to wynajęty pojazd pozwoli nam na komfortowe poruszanie się oraz wykonanie wszystkich zleconych nam zadań.

 

Kolejnymi zainteresowanymi wypożyczalnią samochodów dla firm są firmy transportowe lub takie, które mają jednorazową potrzebę przewiezienia danego towaru. Tak jest! W Comfort-Rent posiadamy auta typu Van (transportowy). Zamiast zlecać zadania zewnętrznym firmom lub nadmiernie eksploatować swoje własne auta i ich kierowców możesz wypożyczyć odpowiednie auto transportowe! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go na jeden dzień, czy kilka miesięcy, wynajem samochodów dla firmy o tym profilu, będzie najlepszym wyborem.

 

Często zdarza się, że konkretne firmy podpisują umowy o wykonanie terminowej (okresowej) pracy. Powiedzmy, że kontrakt obejmuje zadanie, na wykonanie którego mamy 3 miesiące. Czy w takim wypadku opłaca się budować własną flotę i poświęcać cenny czas na przewertowanie wszystkich ofert sprzedaży? Wierzymy, że wynajem samochodów dla firm wykonujących okresowe zadania jest dużo trafniejszym rozwiązaniem. Przy minimum formalności i sprawnym przekazaniu wynajętych aut, będziesz gotowy do pracy właściwie od zaraz!

 

Krótkie podsumowanie zalet wynajmu pojazdów dla firm

 

Czas na krótkie podsumowanie zalet, które może odnieść Twoja firma dzięki wynajmowi pojazdów. Ich lista mogłaby być oczywiście zdecydowanie dłuższa, jednak często wymagania i potrzeby różnych przedsiębiorców bardzo się od siebie różnią. Zaczynajmy:

 

• dostęp do rozbudowanej floty nowoczesnych samochodów

 

• możliwość najęcia auta i rozpoczęcia pracy już w 24h od podpisania umowy

 

• specjalne warunki oraz niższe ceny przy dłuższym wynajmie

 

• minimum formalności, opieka dedykowanych specjalistów, sprawny kontakt

 

• możliwość wpływania na wygląd umowy oraz ewentualnie przedłużenie jej terminu

 

• możliwość wynajęcia dużej liczby pojazdów

 

Od razu widać, że opcja najmu samochodów dla firm to naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeżeli jesteś ciekaw jak może ono wyglądać w wypadku Twojego przedsiębiorstwa, koniecznie skontaktuj się z Comfort Rent. Razem na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie – do zobaczenia!