Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem samochodów osobowych – mamy to, czego szukasz!

Istnieją wypożyczalnie, których oferta opiera się na wynajmie aut ciężarowych, tirów, a nawet motocykli i skuterów. W Comfort – Rent postawiliśmy na wynajem samochodów osobowych. Mając świadomość, jak ważne jest wygodne i sprytne podróżowanie (zarówno w podróżach służbowych, jak i turystycznych) postanowiliśmy udostępnić naszym klientom zróżnicowaną flotę aut osobowych. Wszystkie z nich znajdziesz już na naszej stronie głównej »

Wypożyczalnia samochodów osobowych – auto na miarę potrzeb

Ważnym jest, aby trafnie określić, jakiego rodzaju auto przyda się nam najbardziej. Czy będzie to sprytny, miejski Ford Ka? A może nieco większa Skoda Citigo? Wypożyczalnia samochodów osobowych często oferuje swoim klientom kilka modeli nadających się do jazdy po mieście i na krótkich dystansach poza nim. Dla bardziej wymagających (i potrzebujących auta na dłużej) przygotowaliśmy eleganckie auta takie jak Ford Mondeo, czy Opel Insignia. Doskonale sprawdzą się podczas służbowych wyjazdów, lub dłuższych wakacji. Wynajem samochodów osobowych przystosowany jest także do większych grup – na przykład Opel Zafira pomieści aż siedem osób!

Comfort Rent to nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych. Do specjalnych wymagań przygotowaliśmy Ford Transit Custom, który doskonale poradzi sobie z przewozem różnego rodzaju towarów. Jak widać można znaleźć u nas wszystko, czego możesz potrzebować. Dodatkowo wynajem samochodów osobowych w naszej wypożyczalni jest niezwykle przyjazny i prosty – formalności ograniczamy do minimum! Warto nas odwiedzić!