Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem samochodów osobowych Comfort Rent – bestsellery 2017

Często powtarzającą się pozytywną opinią na temat naszej oferty jest duży wybór pojazdów. Bardzo cieszy nas takie postrzeganie naszej floty, wierzymy, że wynajem samochodów osobowych opiera się przede wszystkim na daniu Wam możliwie dużego wyboru. Oczywiście inne aspekty, takie jak przejrzyste zasady najmu, możliwość poznania dokładnej ceny wypożyczenia samochodu osobowego i wybrania dodatkowego wyposażenia, czy formalności ograniczone do niezbędnego minimum, są równie ważne. Dzisiaj jednak pragniemy skupić się na zaprezentowaniu Wam pojazdów z naszej oferty. Zapraszamy!

Wypożyczalnia samochodów osobowych – bestsellery 2017

wynajem samochodów osobowychNiewątpliwie w roku 2017 rządziły niewielkie, sprytne samochody miejskie. Wynajem samochodów osobowych często wiąże się z podróżami służbowymi, a te naturalnie odbywają się w największych ośrodkach miejskich. Faworytem został Ford Ka. Komfortowe, ekonomiczne i tanie w wynajmie auto cieszyło się największym zainteresowaniem klientów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 

Kolejnymi miejskimi autami, które okazały się być niezwykle popularnymi w zeszłym roku, są Skoda Citigo oraz Seat Ibiza. Auta te znane są ze swojej niezawodności, ładnej linii oraz komfortu użytkowania. Można sprawnie poruszać się nimi również poza miastem, doskonale poradzą sobie z zadaniami podejmowanymi w „terenie”. Dzięki niskiej cenie i wydajności stały się naprawdę popularne wśród naszych klientów.

 

Czas na auto, o którym wspominaliśmy również w ostatnim artykule na blogu – Ford Focus. Dzięki połączeniu wygody, mobilności i mocy większej niż poprzednicy, pojazd ten osiągnął naprawdę wysoką popularność. Ulubieniec przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz osób, które potrzebują wygodnego auta do celów turystycznych. Jest to po prostu solidne auto, które poradzi sobie w każdej sytuacji. Co ciekawe, nasza wypożyczalnia samochodów osobowych posiada również w ofercie auto Ford Focus w wersji sedan.

 

Który samochód będzie popularny w 2018 roku?

 

Zachęcamy do skorzystania z okazji, jaką daje wynajem samochodów osobowych. To właśnie dzięki Tobie dowiemy się, które modele zdobędą 2018 rok. Czy znowu będą to auta miejskie, a może większe, bardziej ekskluzywne pojazdy? Dowiemy się już za rok! Wypożyczalnia samochodów Comfort Rent zaprasza!

wypożyczalnia samochodów osobowych