Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem samochodu bez karty kredytowej – jak to działa?

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele wypożyczalni różnego rodzaju pojazdów osobowych i ciężarowych oferujących wynajem samochodu bez karty kredytowej. Firmy oferujące tego typu usługi starają się ograniczać formalności i sprawiać, aby najem był szybki i przyjemny. Oczywiście w znakomitej większości przypadków, jeżeli nawet nie we wszystkich, musimy spodziewać się obowiązku wpłaty kaucji. Stanowi ona swoiste ubezpieczenie samochodu. Jeżeli podróż przebiegła zgodnie z planem, a pojazd nie został uszkodzony, to naturalnie kaucja zostaje zwrócona po oddaniu auta do wypożyczalni.

wynajem pojazdu bez karty kredytowejWynajem aut bez karty kredytowej – co jeszcze warto wiedzieć

Wspomnianą wyżej kaucję możemy wpłacić w formie gotówki – podczas najmu po prostu „zostawiamy” pewną kwotę w wypożyczalni. Co ciekawe kaucja nie stanowi jedynego zabezpieczenia wynajętego pojazdu. W wypożyczalni samochodów Comfort Rent mamy możliwość wyboru dodatkowego ubezpieczenia w trzech poziomach: brak ochrony, ochrona częściowa i pełna ochrona. Kiedy wybierzemy tę ostatnią, wysokość kaucji spada do 0 zł!

 

Więcej informacji na temat wynajmu samochodu bez karty kredytowej znajdziesz na naszej stronie i w cenniku. Warto zapoznać się ze wszystkimi opcjami dodatkowymi, takimi jak najem dodatkowego wyposażenia, omówienie wyjazdu za granicę, czy prowadzenie auta przez dodatkowego kierowcę. W razie pytań lub kłopotów dotyczących wynajmu samochodu bez karty kredytowej zachęcamy do kontaktu.

 

 

wypożyczalnia samochodów osobowych