Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem samochodu w Polsce – czego się spodziewać?

Jak wielokrotnie wspominaliśmy na naszym blogu, wynajem samochodów w Polsce stał się bardzo popularnym sposobem podróżowania. Jednak czego można się spodziewać najmując auto w Polsce? Jak przygotować się do wynajmu i jak nie przepłacić? Jeżeli chcesz poznać fakty dotyczące wypożyczalni samochodów w Polsce zostań z nami!

Najem aut w Polsce – jak i gdzie?

wynajem aut w PolsceMiejscami, w których na pewno możemy spodziewać się obecności wypożyczalni samochodów, są największe miasta naszego kraju. Wynajem samochodów w Polsce najczęściej odbywa się w dużych turystycznych i przemysłowych ośrodkach, takich jak Wrocław, Kraków, czy Gdańsk i Poznań. Najczęściej dana będzie nam możliwość wyboru między kilkoma wypożyczalniami. Oczywiście nie oznacza to, że nie możemy pokonywać dłuższych tras oddalonych od miejsca najmu nawet o setki kilometrów. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb i upodobań.

 

Najczęściej najmowanymi autami w Polsce są popularne modele znanych marek, takie jak Ford Ka, Skoda Fabia, Ford Focus, czy Opel Insignia. W dobrych wypożyczalniach czekają na nas nowoczesne i zadbane samochody z możliwością wypożyczenia dodatkowego wyposażenia, takiego jak foteliki dla dzieci i boxy dachowe. Podróż takimi pojazdami jest bezpieczna, komfortowa i przyjemna, dlatego warto poszukać wypożyczalni z rozbudowaną, nowoczesną flotą aut.

 

Jeżeli chcemy poznać dokładny koszt usługi, możemy skorzystać z internetu. Dobre wypożyczalnie samochodów w Polsce posiadają na swoich portalach specjalne kalkulatory i formularze, które pozwolą Ci zaplanować cenę najmu. Większość z nich dopuszcza możliwość modyfikowania ceny poprzez wybór zmiennych takich jak ubezpieczenie i miejsce oraz godzina rozpoczęcia i zakończenia usługi. Koniecznie sprawdź, czy dana wypożyczalnia ma jasno przedstawiony regulamin i nie stosuje żadnych „kruczków”. Warto również zajrzeć do działu promocji i sprawdzić, czy aktualnie nie trwa żadna akcja rabatowa lub promocyjna, która może poważnie zmniejszyć koszt najmu potrzebnego nam samochodu.

 
 

wypożyczalnia samochodów osobowych