Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem średnioterminowy samochodów 12 miesięcy +

Wybór samochodu


Czas wynajmu

Początek najmu

Czas najmu

Limit kilometrów/miesiąc

Oddział

Informacje dodatkowe

Prosimy wpisać dodatkowe oczekiwania co do liczby samochodów, wyposażenia,
warunków wynajmu np. rodzaj silnika, klimatyzacja, GPS, typ nadwozia, lakier metaliczny, radio


Dane kontaktowe

Firma

Nip

Imię*

Nazwisko*

Miejscowość

E-mail*

Telefon*

Wiek kierowcy

Czas posiadania prawa jazdy kierowcy

 

Wynajem średnioterminowy samochodów – Comfort Rent

Wypożyczalnia samochodów Comfort Rent oferuje wynajem średnioterminowy samochodów, który umożliwi Ci szybkie, łatwe i komfortowe uporanie się z problemem transportu, jeśli potrzebujesz go na okres od 1 do 23 miesięcy. Usługa ta jest najczęściej wykorzystywana przez firmy, których specyfika działalności wymaga pozyskania floty samochodów do realizacji ograniczonych w czasie projektów lub zadań sezonowych – jest to znacznie łatwiejsze rozwiązanie, niż zakup aut na tak krótki termin. Problem transportu nie może stać nam na drodze do osiągnięcia konkretnych celów – wypożyczenie samochodu z pewnością rozwiąże ten problem i ułatwi funkcjonowanie Twojej firmy, gdy zajdzie potrzeba pozyskania pojazdów. Usługa ta polecana jest wszystkim firmom, które oczekują swobody w zakresie kształtowania czasu trwania najmu. To nowatorskie rozwiązanie na rynku wynajmu samochodów, które odpowiada na potrzeby najemców.

Wynajem samochodów średnioterminowy – wygoda i komfort dla Ciebie

Oczywistym jest, że najłatwiejszym i najwygodniejszych środkiem transportu jest właśnie samochód, który pozbawia Cię wszelkich ograniczeń, kłopotów i zmartwień. Dotyczy to zarówno transportu personalnego, jak i ewentualnego przewożenia różnych przedmiotów. Wynajem samochodów średnioterminowy zagwarantuje Ci niezależność, wygodę i bezpieczeństwo, przy jednoczesnej dużo korzystniejszej cenie najmu, niż wynajem krótkoterminowy. Zapewnia elastyczność – jeśli w trakcie trwania najmu zajdzie potrzeba wydłużenia go, możemy oczekiwać ewolucji ceny najmu do stawek najmu długoterminowego, co będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy. Wynajem samochodów średnioterminowy to taki sam standard usług, jak w przypadku oferty długoterminowej. Największą zaletą tej usługi jest łatwość i szybkość pozyskania pojazdu – gwarantujemy minimalną ilość formalności i dużą ofertę dostępnych samochodów. Wszystko po to, by wypożyczenie samochodu dla Twojej firmy było proste i bezproblemowe. Jeśli więc potrzebujesz szybko zdobyć auto na okres od 12 do 23 miesięcy, a nie chcesz zakupić pojazdu, wynajem samochodów średnioterminowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

wynajem średnioterminowy samochodów

Wypożyczenie samochodu – okres średnioterminowy

Wypożyczenie samochodu w firmie Comfort Rent to gwarancja nowych samochodów z niską ceną wynajmu. Decydując się na usługę ‚wynajem samochodów średnioterminowy‚ możesz spodziewać się szybkiej realizacji (nawet w ciągu kilku godzin od zamówienia) i elastyczność oferty, obejmującą kształtowanie wielkości floty, indywidualnie kalkulowaną cenę i swobodne kształtowanie limitu przebiegu i czasu najmu. Wypożyczenie samochodu na okres dłuższy niż miesiąc jeszcze nigdy nie było takie proste! Skorzystaj z oferty ‚wynajem średnioterminowy samochodów’ i realizuj swoje cele bez przeszkód!

A może interesuje Cię dłuższy termin wynajmu?

 

Średnioterminowy wynajem aut – na co jeszcze możesz liczyć?

W naszej ofercie znajdziesz auta najróżniejszego rodzaju. Od małych aut, które doskonale nadadzą się do podróżowania po zatłoczonych miastach, poprzez eleganckie pojazdy pomocne w sprawach biznesowych, na samochodach dostawczych. Średnioterminowy wynajem aut sprawdzi się idealnie zarówno w kryzysowych sytuacjach „na wczoraj” oraz w działaniach planowanych z dużym wyprzedzeniem. Minimum formalności podczas korzystania z rozwiązania, jakim jest wynajem średnioterminowy samochodów, to naprawdę duże ułatwienie. Pamiętaj, aby regularnie odwiedzać stronę Comfort Rent. Dzięki temu na pewno nie ominą Cię żadne istotne rabaty, akcje promocyjne i nowości.

Jeżeli interesuje Cię średnioterminowy wynajem aut wypełnij formularz, który znajdziesz na górze tej strony, lub odwiedź dział „kontakt”. W razie potrzeby nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z pozycją „wynajem średnioterminowy samochodów” – nie czekaj! Skorzystaj z okazji – do zobaczenia!

Skorzystaj z okazji – podróżuj tanio i wygodnie

Wynajem aut na średni termin to także doskonała okazja do przetestowania auta, które być może będziesz chciał kupić w przyszłości. 12 miesięcy to wystarczająco długi czas, by poznać zachowanie, charakterystykę oraz możliwości danego pojazdu. W Comfort Rent znajdziesz jedynie najnowsze i najchętniej wybierane przez kierowców modele. Dzięki takim udogodnieniom jak klimatyzacja oraz pełna elektryka Twoja podróż będzie jeszcze przyjemniejsza. Pamiętaj, że jeżeli podczas najmu średnioterminowego sytuacja ulegnie zmianie i będziesz chciał, na przykład, przedłużyć okres trwania usługi, koniecznie daj nam znać. Na pewno uda się nam dojść do porozumienia i dostosować się do Twoich potrzeb.