Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wynajem Van’a – zabierz w wygodną podróż nawet do 9 osób

Duże samochody, które mogą pomieścić więcej niż standardowe 5 osób, są w niektórych sytuacjach nieocenioną pomocą. Wynajem Van’a odbywa się w równie prosty sposób, co wynajem innych aut, jednak jego funkcjonalność pod względem niektórych aspektów jest o wiele, wiele większa. Jeżeli chcesz zapoznać się z najchętniej wypożyczanymi Van’ami oraz ciekawi Cię, kto po nie najczęściej sięga, koniecznie zostań z nami.

Wypożyczalnia Van’ów – najważniejsza jest jakość i nowoczesność

Chyba każdy z nas lubi podróżować wygodnymi, nowoczesnymi autami, podczas budowy których wykorzystano wszelkie dostępne innowacje. Takie właśnie auta znajdziesz wśród oferowanych przez nas pojazdów. Pozycja Van wynajem cieszy się stale rosnącą popularnością wśród naszych klientów. Co ciekawe z możliwości wypożyczenia Van’a najchętniej korzystają różnego rodzaju przedsiębiorcy. Czasami najem 9 osobowego auta jest dla nich po prostu bardzo korzystny i opłacalny – nie musimy przecież kupować auta, aby wykonać kilka sezonowych zleceń, albo przewieźć naszych pracowników z miejsca na miejsce. Przedsiębiorcy mogą wykonać dzięki pojemnym samochodom przeróżne zadania, a przy tym nie muszą rozstawać się z pokaźną sumą pieniędzy. Po samochody typu Van sięgają także chętnie zespoły przedstawicieli handlowych. Dzięki nim nie tylko mogą szybko i wygodnie dostać się w wyznaczone miejsca, ale także przedyskutować strategię lub plan działania!

Z wypożyczalni Van’ów chętnie korzystają także turyści: rodziny z dziećmi oraz grupy znajomych. Dzięki nim nie musisz podejmować się ograniczania liczby uczestników wyprawy, oferowane auta pomieszczą w końcu 9 osób. Wynajem Vanów oznacza wygodne, szybkie i bezpieczne podróżowanie dla Ciebie i Twoich bliskich. Długie wakacje, wyjazd za granicę, wypad w góry lub na koncert – to wszystko jest możliwe dzięki wynajęciu Vana. W końcu nawet sama podróż w dużym, wygodnym aucie może okazać się idealną okazją do integracji i wspólnej zabawy.

 

 

wynajem vana

 

 

Peugeot 5008 oraz Ford Transit Custom – najchętniej pożyczane Van’y

Wskazane powyżej modele są najchętniej wybieranymi Van’ami w naszej wypożyczalni. Oba posiadają pełną elektronikę, klimatyzację oraz wszelkie inne udogodnienia. Peugeot 5008 przeznaczony jest dla 7 osobowych grup, a Ford Transit Custom przystosowany jest do przewożenia do 9 osób. Pamiętaj, że sam proces wynajęcia Van’a trwa dosłownie kilka chwil i to przy zachowaniu minimum formalności. Jeżeli Twoja praca lub urlop wymagają na Tobie posiadania pojemnego auta, koniecznie postaw na nowoczesny samochód typu Van.