Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wypożycz samochód 9 osobowy – VAN, który pomoże Ci w podróży

Szykujesz podróż z większą grupą przyjaciół, członków rodziny, lub współpracowników? Mamy coś, co Ci pomoże! Oprócz zwyczajnych, tradycyjnych 5 osobowych aut, Comfort Rent to także wypożyczalnia samochodów 9 osobowych. Jeżeli wiesz, że będzie Ci potrzebny duży, wieloosobowy pojazd, zapraszamy do zapoznania się z pozycją naszego menu: wynajem Ford Transit Custom!

Wynajem auta 9 osobowego – czego się spodziewać?

Wspomniany Ford Transit Custom to duże, solidne, ale jednocześnie wygodne auto. Posiada wszystkie niezbędne udogodnienia takie jak klimatyzacja, elektryczne szyby, czy lusterka. Doskonale sprawdzi się zarówno w podróżach po mieście jak i w pokonywaniu większych odległości. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne wśród rodzin lub grup znajomych, które szykują się do dłuższych, wakacyjnych wyjazdów. Wynajem auta 9 osobowego będzie także najlepszym wyborem w przypadku firm handlowych, specjalistów z różnych branż, bądź uczestników szkoleń.

 

Wypożyczenie samochodu 9 osobowego jest alternatywą do poruszania się dwoma tradycyjnymi samochodami. Oszczędność paliwa, wygoda i przyjemność płynące z wspólnego podróżowania oraz komfort jazdy Fordem Transit Custom są po prostu niezwykle atrakcyjne. Pamiętaj, że możesz wyposażyć pojazd w dodatkowe wyposażenie takie jak bagażnik dachowy BOX, nawigacja GPS, czy fotelik dla dziecka. Krótko mówiąc: Wynajem auta 9 osobowego jest niezwykle opłacalny! Zapraszamy do Comfort Rent.