Facebook

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW, WYNAJEM AUT, REZERWACJA ONLINE

Infolinia:+48 734 426 000

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji – zdecyduj sam!

Czy rzeczywiście jest tak, że wypożyczenie samochodu bez kaucji wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy? W końcu klienci wypożyczalni często są bardzo dobrymi kierowcami i są pewni, że nie uszkodzą pojazdu. W Comfort Rent wierzymy, że każdy z nas umie oszacować swoje umiejętności, wie kiedy i dokąd jedzie oraz w jaki sposób chce się zabezpieczyć przed przykrymi wypadkami. Właśnie dlatego każdy z Was może sam wybrać nie tylko wynajem auta bez kaucji, ale także najwygodniejszy poziom ubezpieczenia. Dowiedz się więcej!

wypożyczalnia samochodów bez kaucjiBezpieczny wynajem aut – bez kaucji, czy z kaucją?

Jeżeli miałeś już okazję najmować nasze pojazdy wiesz, że pozostawiamy do Twojej dyspozycji wiele czynników, takich jak miejsce i czas wypożyczenia samochodu, jego wyposażenie dodatkowe, dodatkowy kierowca, czy pozwolenie na wyjazd za granicę naszego kraju. Bezpieczny najem aut nie mógłby się obejść także bez dania Ci wyboru co do ubezpieczenia usługi.

 

Zależnie od zadań postawionych przed najętym samochodem i Twoich umiejętności możesz wybrać odpowiednie ubezpieczenie. Podzieliliśmy je na trzy kategorie. Jeżeli rzeczywiście interesuje Cię wynajem auta bez kaucji, to oczywiście jest to dozwolone. Na grafice obok widzimy wszelkie możliwe opcje: brak ochrony, ochrona częściowa i pełna ochrona. Lubisz czuć się pewnie? Wybierz pełną ochronę! Wynajmujesz auto na krótko i chcesz pokonać niewielką trasę? Zastanów się nad częściową ochroną. Chcemy dać Ci pewność, że usługi Comfort Rent to bezpieczny najem aut.

Bezstresowa jazda i komfortowe podróżowanie

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji nie zawsze jest dobrym wyborem. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie tej, która po prostu daje Ci wybór. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje o najmie i warunki usługi odwiedź naszą stronę. Wybierz interesujący Cię model auta i uzupełnij formularz najmu – oczywiście bez zobowiązań! Wystarczy kilka minut, aby dowiedzieć się wszystkiego, co będzie ci potrzebne podczas bezpiecznego najmu aut. Zapraszamy!