Kierowcy korzystający z usług wypożyczalni samochodów często dopytują o szczegóły oferty najmu lub chcą rozwiać wątpliwości dotyczące ceny, terminu, czy rodzaju usługi. Nie ma w tym nic dziwnego – każdy z nas przed podpisaniem umowy chce mieć pewność, że nie zaskoczy go żadna niespodziewana sytuacja. Dzisiaj odpowiemy sobie na najczęściej zadawane pytania związane z najmem samochodów. Być może w tym krótkim zestawieniu wiedzy znajdziesz odpowiedź na pytanie, które pojawiło się w Twojej głowie? Sprawdźmy to!

Czy wynajem samochodów to drogie przedsięwzięcie

Odpowiedź brzmi – zdecydowanie nie! Okresy promocyjne, średnio lub długoterminowy wynajem pojazdu, wybór mniejszych, miejskich aut, czy decyzja o odpowiednim ubezpieczeniu sprawiają, że najem aut może być naprawdę tani. Cena będzie zależała przede wszystkim od naszych wymagań oraz od wybranego modelu samochodu. Całość ceny możesz samodzielnie ukształtować oraz modyfikować dzięki formularzowi najmu na naszej stronie głównej.

Czy mogę wynająć samochód z opcją podstawienia w konkretne, wybrane przeze mnie miejsce?

Oczywiście, że tak! Aby zapewnić naszym klientom maksymalną wygodę i mobilność zdecydowaliśmy się na opcję podstawiania auta pod wybrany adres. Dworzec, lotnisko, przystanek autobusowy lub centrum miasta – niezależnie od tego, gdzie chcesz rozpocząć swoją podróż wynajętym autem, będzie ono czekało na Ciebie tam, gdzie go potrzebujesz.

Czy w razie potrzeby mogę wydłużyć czas trwania najmu?

W tym celu skontaktuj się z obsługą wypożyczalni. Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań związanych z najmem samochodów. Czasami nie jesteśmy po prostu w stanie przewidzieć na jak długo będzie potrzebny nam wybrany pojazd, dlatego pozostajemy otwarci na tego typu rozwiązania.

Czy mogę wynająć więcej niż jeden samochód?

To pytanie zadają często duże grupy podróżujących oraz przedsiębiorcy. Naturalnie każdy z naszych klientów może wynająć dowolną liczbę pojazdów. Dzięki temu rozwiązaniu osoby prowadzące własny biznes mogą nająć swoją własną flotę samochodów.

Ile lat musi mieć osoba najmująca pojazd oraz jak długo musi posiadać prawo jazdy?

To zależy. Mniejsze auta mają w tym zakresie mniejsze wymagania. Aby nająć największe pojazdy w naszej wypożyczalni samochodów musisz mieć przynajmniej 25 lat oraz 3 letnie prawo jazdy. Podstawą wynajmu pojazdów jest bezpieczeństwo kierowcy oraz absolutne poczucie bezpieczeństwa – chcemy dać Ci pewność, że auto będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Czy mogę wybrać poziom ubezpieczenia wynajętego auta?

Dajemy naszym klientom możliwość realnego wpływania na ostateczny wygląd umowy, dlatego właśnie możesz samodzielnie wybrać poziom ubezpieczenia. Dzieli się ono na trzy różne poziomy, od najmniejszego, poprzez opcję średnią, na najwyższej ochronie kończąc. Wybór będzie miał wpływ na wysokość kaucji oraz cenę najmu.