GDANSK

Gdańsk to miasto na polskim wybrzeżu, które oferuje mnóstwo atrakcji zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Wiele osób przyjeżdża tu w sezonie wiosenno-letnim, ale są i tacy, którzy lubią morze zimą. Będąc w Gdańsku, warto skorzystać z wypożyczalni samochodów i poruszać się wygodnie i komfortowo. Można także skorzystać z wypożyczonego auta chcąc dostać się nad morze. ComfortRent oferuje brak limitu kilometrów i nowe auta z klimatyzacją, które pozwolą na wygodną i bezpieczną podróż o każdej porze roku. Jeśli zdecydujesz się przylecieć do Gdańska, na miejscu również możesz skorzystać z oferty, jaką posiada nasza wypożyczalnia samochodów.

Wypożyczalnia samochodów – Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują odwiedzić to miasto. Bez względu, jaki charakter ma mieć podróż, warto skorzystać z oferty i wybrać wygodne auto, dostosowane do swoich preferencji. Gdańsk posiada mnóstwo zabytków, zwłaszcza na Głównym Mieście, m.in Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagenów, Bazylika Mariacka oraz na Starym Mieście – Wielki Młyn, Ratusz, kościół św. Katarzyny. Dla osób zainteresowanych statkami ważnym punktem powinna być stocznia. W Gdańsku są stocznie: Gdańska Stocznia „Remontowa” S.A., Stocznia Gdańsk S.A., Stocznia Północna, Stocznia Wisła. Dla osób podróżujących biznesowo obowiązkowymi punktami są Arkońska Business Park, Centrum Biznesowe Business Centre, biurowiec Grupy Lotos. Wszystkie te miejsca w komfortowy sposób pomoże Ci odwiedzić wypożyczalnia samochodów.

wynajem aut bez kaucji w gdańsku

Wypożyczalnia aut – Gdańsk

Firma ComfortRent oferuje wynajem aut w Gdańsku – tutaj nie brakuje ciekawych miejsca do zobaczenia, ale o wiele wygodniej będzie zwiedzać je podróżując samochodem. Warto zobaczyć Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście oraz Oliwę, gdzie znajduje się zespół archikatedralny. Jeśli potrzebujesz jednak przemieszczać się na plaże, auto może ci się także przydać. Wynajem aut ComfortRrent sprawi, że będziesz mógł swobodnie wybierać ulubione plaże i omijać rzesze turystów.

Lotnisko w Gdańsku – wynajem samochodów

Jeśli zdecydujesz się przylecieć do Gdańska samolotem, wynajem samochodów jest znakomitym rozwiązaniem. Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy znajduje się ok. 10 kilometrów od centrum miasta i niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, dzięki czemu dostanie się do trójmiasta będzie szybkie i przyjemne, zwłaszcza jeśli skorzystasz z usług ComfortRrent. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Gdańsk, Lotnisko im. Lecha Wałęsy

ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
tel.: (+48) 734426000
e-mail: info@comfortrent.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00
sob. 10:00 – 15:00

Wypożyczalnia samochodów – odwiedzamy stolicę województwa pomorskiego

Gdańsk to najsłynniejsze polskie miasto leżące nad morzem. I to nie tylko dlatego, że mieści w sobie władze województwa pomorskiego – jest również ważnym ośrodkiem logistycznym, biznesowym i turystycznym. Każdy, kto odwiedził to nadmorskie miasto wie, że jest on różnorodny i nowoczesny. Niezależnie od Twojego celu podróży, z pewnością pomocna okaże się wypożyczalnia samochodów.

Gdańsk ma wiele do zaoferowania, a dodatkowo stanowi część Trójmiasta – perły polskiego wybrzeża.

Wynajem samochodów ComfortRent – zapewniamy komfort podróży!

Część z Was na pewno odwiedza miasto w celach biznesowych – nic dziwnego, Gdańsk jako port i siedziba władz wojewódzkich to doskonałe miejsce na prowadzenie różnego rodzaju przedsięwzięć. Z roku na rok ściąga do siebie coraz większą liczbę inwestorów, przedstawicieli i różnego rodzaju specjalistów. Również turyści powinni rozważyć wynajem samochodów. Miasto ma naprawdę wiele przepięknych i unikalnych zabytków. Spacer deptakiem, żuraw, czy fontanna Neptuna to miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć!

Niezależnie od rodzaju Twojej podróży zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów ComfortRent.

wynajem samochodów gdańsk
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!