POZNAN

Firma ComfortRent, oferująca wynajem aut na terenie dużych miast, takich jak Poznań jest znakomitą alternatywą dla korzystania z taksówek i komunikacji miejskiej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób ceniących komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo podróży – turystycznych lub biznesowych.

Wypożyczalnia samochodów – Poznań

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu pozwala na komfortowe korzystanie z uroków miasta oraz swobodną komunikację w trudno dostępne miejsca. Jeśli Poznań leży na mapie twoich podróży zadbaj o wygodę i od razu wypożycz auto, aby nie szukać dogodnego środka transportu. Nasza firma oferuje bowiem podstawienie auta we wskazane przez klienta miejsce w obrębie miasta. Zatem jeśli już wiesz, skąd będziesz wyruszać po dotarciu na miejsce, skontaktuj się z nami. Oferujemy auta bez limitu kilometrów, flotę wyłącznie nowych samochodów z ubezpieczeniem i bez oznaczeń. Dzięki temu poczujesz się pewnie, komfortowo i bezpiecznie. Dzięki naszym samochodom dojedziesz szybko w każde miejsce, a Poznań oferuje naprawdę wiele ciekawych lokalizacji.

Wynajem aut – Poznań

Wynajem aut w Poznaniu to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli dojechać w wybrane miejsce bez większych przeszkód i rozkoszować się urokiem miasta. Będąc w Poznaniu warto wybrać się na Rynek i podziwiać kolorowe kamieniczki, zobaczyć Renesansowy Ratusz, Zamek Cesarski  oraz zrobić zakupy lub Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. Dla lubiących obcować z przyrodą warto odwiedzić Palmiarnię i Nowe Zoo lub zrelaksować się w Termach Maltańskich lub latem na kąpieliskach. Poznań to także miasto biznesowe. Znajduje się tu mnóstwo hal targowych, gdzie w najwyższych sezonach organizowane są przeróżne targi – spożywcze, motoryzacyjne, IT i wiele więcej. Wynajem auta umożliwi Ci odwiedzenie wszystkich miejsc w komfortowy sposób.

wynajem samochodów poznań

Wynajem samochodów – Poznań lotnisko

Jeśli lubisz latać, możesz dostać się do Poznania samolotem. Port Lotniczy Poznań Ławica to międzynarodowe lotnisko, jedno z najstarszych w Polsce. Lotnisko Poznań Ławica oddalone jest od centrum miasta o 7 kilometrów, dlatego wynajem samochodów jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dotarcie do centrum z tego miejsca. Obecnie lotnisko plasuje się na 6 miejscu w Polsce pod względem odprawianych pasażerów. Lotnisko nosi imię Henryka Wieniawskiego. Jeśli interesuje Cię wynajem auta w Poznaniu, zapraszamy do wynajmu aut z lotniska za pośrednictwem ComfortRent.

Poznań, Lotnisko Ławica

ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań

tel.: (+48) 734426000
e-mail: info@comfortrent.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00
sob. 10:00 – 15:00

Wypożyczalnia samochodów – zdobądź stolicę Wielkopolski!

Poznań znany jest jako miasto niezwykle rozwojowe i nowoczesne. Mieści się tam międzynarodowy port lotniczy, znany jest z Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli najstarszego i największego obiektu wystawienniczego w Polsce, dodatkowo jest to ciekawy kierunek turystyczny i biznesowy. Stolica Wielkopolski to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić. Z tych właśnie powodów wypożyczalnia samochodów w Poznaniu może okazać się bardzo wygodnym i sprytnym rozwiązaniem. W samym mieście i jego okolicach znajduje się wiele bardzo ciekawych obiektów turystycznych, stare miasto z pięknymi kamienicami, muzea, czy jeziora. Stąd komunikacja może okazać się nieco kłopotliwa, zwłaszcza, jeżeli goni nas czas.

Wynajem aut – sposób na sprytne podróżowanie

ComfortRent jest przystosowany również do osób, które nie odwiedzają Poznania w celach turystycznych, a przyjechały do stolicy Wielkopolski w sprawach służbowych. W naszej ofercie znajdziesz sprytne samochody mniejsze oraz większe, eleganckie auta przeznaczone dla, na przykład, przedstawicieli handlowych. Posiadamy nawet auta dostawcze, także z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie w naszej wypożyczalni samochodów.

Poznań to węzeł komunikacyjny, biznesowy i inwestycyjny – warto jest zadbać o odpowiedni wizerunek i wynająć elegancki pojazd. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, odwiedzasz miasto służbowo, czy masz inny cel – ComfortRent.pl ułatwi i umili Ci podróżowanie. Zapraszamy!

Nasza oferta samochodów na wynajem dla zwiedzających Poznań

Niezależnie od tego, czy planujesz city break czy dłuższy pobyt, wypożyczenie auta w Poznaniu pozwoli Ci na poznanie najpiękniejszych atrakcji turystycznych zarówno w centrum, jak i okolicach. Z samolotu wysiadasz na Ławicy i już tylko 8 km dzieli Cię od Starego Rynku, na którym zobaczysz słynne, trykające się Koziołki, Farę, Ratusz, domki budnicze i wiele więcej. W trakcie zwiedzania ścisłego centrum wypożyczony samochód możesz zostawić na jednym z miejskich parkingów zlokalizowanym na Starym Mieście pod Placem Wolności, koło Ronda Kaponiera lub Kupcem Poznańskim. Stamtąd masz zaledwie parę kroków do najbardziej popularnych atrakcji turystycznych i lokali, w których będziesz miał okazję spróbować rogali świętomarcińskich, odwiedzić Zamek Cesarski lub Stary Browar.

Miłośnikom pięknych widoków i wody polecamy także udanie się wynajętym autem do Nowego Miasta nad jezioro Malta – możesz tam wypożyczyć rower lub wsiąść w uroczą kolejkę Maltankę i odwiedzić zoo lub przejść się kładką wśród drzew nad Szklarką.

Udając się na północ od centrum warto wybrać się do Parku Cytadela – największego parku Poznania znajdującego się w dzielnicy Stare Winiary. Jadąc wypożyczonym autem na Grunwald (zaledwie 3 km od lotniska) można także wybrać się na spacer do Lasku Marcelińskiego lub mecz na Stadionie Miejskim. Wynajęty samochód pomoże także w dotarciu do atrakcji znajdujących się w okolicy Poznania: Pałacu i pomnikowych dębów w Rogalinie czy Zamku w Kórniku.

Auto na wynajem dla osób przyjeżdżających do Poznania w celach biznesowych

Przylatując do miasta na konferencję naukową lub szkolenie warto pamiętać, aby zawsze być na czas. Wypożyczony samochód pozwoli Ci wygodnie dojechać do najważniejszych punktów biznesowych Poznania. Dzięki niemu szybko i sprawnie dotrzesz do takich obiektów jak World Trade Center, Aula Nova czy Concordia Design na Starym Mieście oraz Poznański Park Technologiczno -Przemysłowy na Wildzie. Sprawdź, gdzie odbędzie się spotkanie i ciesz się łatwym i komfortowym dojazdem wynajętym autem w Poznaniu i okolicach!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!