FAQ

Jak mogę zarezerwować samochód?

Samochód można zarezerwować przez panel rezerwacyjny dostępny na naszej stronie internetowej lub telefonicznie pod numerem: +48 734-426-000

Czy ceny podane na stronie internetowej zawierają podatek VAT?

Tak, wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

Czy pobieracie zaliczkę za wynajem samochodu?

Tak, warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 15% ceny wynajmu (min.100zł). W przypadku rezygnacji w wynajmu do 24 godzin przed odbiorem samochodu, zaliczka jest zwracana.

W jaki sposób mogę wpłacić zaliczkę?

Po dokonaniu rezerwacji wysyłany jest e-mail z odnośnikiem do bezpiecznych płatności online, gdzie można wybrać metodę płatności (przelew, karta debetowa lub kredytowa, Blik, Google Pay oraz Apple Pay)

Kto może skorzystać z bezgotówkowego najmu auta zastępczego?

Z oferowanego przez naszą firmę bezgotówkowego wypożyczenia samochodu zastępczego może skorzystać każdy podmiot gospodarczy jak również osoba fizyczna, której pojazd został uszkodzony w wypadku, kolizji lub innym zdarzeniu drogowym, sprawca zdarzenia jest znany i szkoda w uszkodzonym pojeździe likwidowana jest w 100% z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy zdarzenia. Dlatego Państwo nie tracą swoich zniżek.

Czy w celu wynajmu auta zastępczego konieczna jest zgoda na to wynajęcie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego?

Nie. Ponadto auto zastępcze przysługuje poszkodowanemu już od chwili uszkodzenia jego pojazdu.

Kto pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego?

Wszystkie koszta wynajmu auta zastępczego pokrywa ubezpieczyciel w ramach polisy OC sprawcy zdarzenia.

Na jak długo można wynająć samochód zastępczy?

Na cały okres naprawy /od kolizji do odebrania z warsztatu.

Jakie dokumenty trzeba mieć, żeby wynająć samochód?

Nasza auto wypożyczalnia wynajmuje pojazdy na podstawie prawa jazdy i drugiego dokumentu tożsamości (dowód osobisty albo paszport).

Co to jest kaucja?

To kwota która na czas wypożyczenia samochodu zostanie zablokowana na Twojej karcie płatniczej (kredytowej lub debetowej, Visa lub Mastercard). Jeśli Twoja karta nie ma funkcji blokady (tzw. pre-autoryzacji), kaucja zostanie pobrana z karty. Kaucja jest zwrotna. Środki na karcie są odblokowywane, jeśli samochód zostanie zwrócony bez uszkodzeń

Jak rozwiązywana jest sprawa paliwa i tankowania aut?

Wszystkie samochody wynajmowane w Comfortrent w czasie przekazania klientowi tankowane są do pełna. Zwracany pojazd należy zatankować również do pełna.

Czy jest jakiś limit wiekowy przy wypożyczeniu samochodu?

Tak, ukończone 21 lat.

Czy Wasza auto wypożyczalnia podstawia samochody na lotniska?

Tak.  Nasze biura znajdują się w pobliżu lotnisk. Po wcześniejszej rezerwacji samochód podstawiany jest pod terminal.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Comfortrent?

Dokonując rezerwacji samochodu poprzez formularz na stronie internetowej od razu widzą Państwo ile będzie kosztował jego wynajem. Stawki wynajmu można również sprawdzić na podstronie Cennik.

Czy samochody firmy Comfortrent są ubezpieczone?

Tak, wszystkie samochody w naszej firmie, posiadają niezbędne ubezpieczenia AC/OC/NNW/ASSISTANCE.

Czy można wynająć samochód posiadając prawo jazdy innego kraju?

Ważność praw jazdy w Polsce regulują przepisy unijne dla wszystkich krajów UE i przepisy Konwencji Wiedeńskiej dla pozostałych krajów. Posiadacze innego niż wymienione w wyżej opisanych dyrektywach, winni przedstawić międzynarodowe prawo jazdy.

W przypadku najmniejszych pytań i niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Auto wypożyczalnia Comfortrent

Zaufaj specjalistom do spraw najmu aut – dzięki Comfort Rent wyruszysz w podróż nowoczesnym, w pełni sprawnym samochodem. Wszystkie oferowane modele pochodzą z fabryk znanych producentów, takich jak Ford, Skoda, Nissan, czy Opel. Pełna elektryka, bogate wyposażenie oraz możliwość najmu dodatkowych elementów, na przykład fotelików dla dzieci, sprawią, że podczas trwania usługi pozostanie Ci jedynie cieszyć się jazdą. W Comfort Rent stawiamy na dobry i sprawny kontakt z klientem, dlatego jeżeli pojawiły się jakieś pytania lub masz wątpliwości w sprawie najmu, koniecznie skorzystaj z danych kontaktowych poniżej. Dedykowany specjalista z pewnością doradzi Ci najlepszy wybór i podpowie co zrobić, aby umowa najmu była dla Ciebie możliwie najbardziej korzystna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!