Kraków

Comfortrent to firma, która oferuje wynajem aut w wielu dużych miastach, m.in w Krakowie. Wynajem auta to bardzo wygodne rozwiązanie dla podróżujących, którzy nie posiadają swojego środka transportu, a zależy im na czasie i komforcie.

Kraków  – Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Kraków – Comfortrent wpisuje się idealnie w turystyczny i biznesowy profil miasta. Jeśli podróżujesz służbowo, w Krakowie jest mnóstwo firm oraz lokali, w których można zorganizować spotkanie biznesowe. Wiele atrakcyjnych miejsc mieści się w centrum miasta – na Starym Mieście, Kazimierzu – dzielnicy żydowskiej i w nowoczesnych centrach biznesowych. Wszędzie tam można dojechać wypożyczonym u autem. Komfortowo, bezpiecznie i szybko, można również zaparkować na chronionych parkingach lub strefach miejskich. Nasza wypożyczalnia aut Kraków oferuje podstawienie auta w wybrane miejsce, wynajem bez limitów kilometrów, a co najważniejsze nowe samochody i niskie ceny wynajmu. Dzięki nam podróż do Krakowa będzie miła i przyjemna, a ty będziesz mógł skupić się na tym, co ważne. Transportem zajmiemy się my.

krakow-2893783_1280

Wypożyczalnia aut – Kraków
Dlaczego wynajem samochodów stał się tak popularny?

Wynajem samochodów (Kraków wiedzie prym w tym zakresie) staje się coraz bardziej popularny. To tutaj ściągają turyści z całej Polski i ze świata. Dlatego jeśli planujesz podróż samolotem, spokojnie dojedziesz do centrum wynajętym u nas samochodem. Podstawiamy auta we wskazane miejsce na terenie Krakowa, zatem nie musisz już szukać wypożyczalni i docierać tam na własną rękę. Nie martw się też o przejechane kilometry – ta opcja jest wliczona w cenę wynajmu. Kliknij wypożyczalnia aut Kraków na swojej przeglądarce, wybierz samochód i jedź, gdzie tylko chcesz. Zwiedzaj, poznawaj i spotykaj się tam, gdzie ci wygodnie.

Wynajem samochodów Kraków – Lotnisko Balice

Lotnisko Balice to międzynarodowy port lotniczy oddalony od centrum Krakowa o 11 kilometrów. Na chwilę obecną jest to drugie pod względem wielkości i ilości odprawianych pasażerów lotnisko w Polsce. Od 1995 lotnisko Kraków Balice nosi nazwę Jana Pawła II. Lotnisko posiada też świetną lokalizację, bowiem położone jest przy ważnych szlakach komunikacyjnych w tej części Europy. Na lotnisko najłatwiej i najszybciej można dostać się samochodem. Jeżeli istnieje sposób na szybkie i łatwe podróżowanie, to na pewno jest nim wypożyczalnia samochodów. Kraków to miasto, w którym auto jest po prostu nieocenioną pomocą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodów Kraków.

Kraków, Lotnisko Balice

Kryspinów 97a, 32-060 Liszki

tel.: (+48) 734426000
e-mail: info@comfortrent.com.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 08:00 – 21:00
sob. 10:00 – 15:00

krakow-934355_640

Wypożyczalnia samochodów Kraków – by podróż była przyjemnością!

Podróż służbowa nie zawsze kojarzy się nam z przyjemną, relaksującą wycieczką. Musimy poruszać się po mieście, którego nie znamy, decydujemy się na skorzystanie z komunikacji miejskiej lub taksówek, które niestety często są kosztownym rozwiązaniem. Sytuacja pogarsza się, kiedy nasz hotel, albo kolejne miejsca do odwiedzenia są od siebie oddalone o wiele, wiele kilometrów. Na szczęście możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów! Kraków to duże, piękne i nowoczesne miasto, ostatnimi laty stale wzmacnia swoją pozycję i jest doskonałym miejscem na prowadzenie firmy, pozyskiwanie inwestycji, czy rozwój biznesu. Z tych właśnie powodów coraz większe grono przedstawicieli handlowych i przedsiębiorców wybiera się do grodu Kraka w sprawach służbowych. Kwestię załatwienia spraw ułatwia wynajem samochodów. Kraków czeka na Twoje odwiedziny!

Wynajem samochodów Kraków – nie sposób zapomnieć o turystach!

Chyba każdy Polak zna walory turystyczne Krakowa. Już w podręcznikach szkolnych poznajemy historię oraz najważniejsze zabytki miasta. Nic dziwnego, że przyciąga ono tak wielu turystów, również zagranicznych. Jeżeli planujesz zwiedzać stolicę województwa małopolskiego skorzystaj z możliwości, jakie daje wypożyczalnia samochodów. Kraków to duże miasto, a osoby nie mieszkające w nim na co dzień mogą mieć problemy z komunikacją miejską. Warto zadbać o wygodny i szybki transport, ponieważ zwiedzenie wszystkich atrakcji może okazać się po prostu niemożliwe (z powodu potrzebnego do tego czasu).

Pamiętaj – ComfortRent.pl posiada w swojej flocie małe samochody miejskie i eleganckie, większe modele.

Wynajem w Comfort Rent to czysta przyjemność!

Chcemy dać Ci pewność, że wynajem samochodów w Krakowie przy pomocy Comfort Rent będzie możliwie prosty i przyjemny. Ograniczamy formalność i ilość dokumentów do minimum, a zasady najmu i dokładną cenę możesz poznać dzięki naszemu formularzowi najmu. Dowiesz się, jakie samochody i terminy są dostępne oraz poznasz dokładny koszt całości najmu. Pamiętaj, że możesz skorzystać z licznych opcji dodatkowych, takich jak wypożyczenie nawigacji GPS, czy fotelików dziecięcych. Pozycja z naszej oferty „wynajem samochodów Kraków” jest naprawdę atrakcyjna. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z panelu i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać! Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem na lotniku Kraków Balice, w samym mieście lub innym wskazanym przez Ciebie miejscu, Comfort Rent będzie najlepszym wyborem!

wawel-dragon-989309_1280
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!