Stolica Wielkopolski obfituje w mnóstwo atrakcji dla turystów, ale także centrów edukacyjnych i konferencyjnych. Właśnie dlatego Poznań jest miastem niezwykle chętnie odwiedzanym zarówno przez studentów, biznesmenów, jak i turystów z całego świata. Wypożyczalnia samochodów przy lotnisku Ławica, znajdującym się kilka kilometrów od centrum miasta, to doskonały pomysł na wygodny, bezpieczny i szybki transport na własnych zasadach. Jak skorzystać z wynajmu auta? Więcej o wypożyczaniu aut dowiedzą się Państwo w naszym artykule – zapraszamy!

Wynajem samochodu – lotnisko Ławica

Lądując w Poznaniu, znajdują się zaledwie 20 minut od ścisłego centrum, pełnego niesamowitych zabytków, restauracji oferujących doskonałe jedzenie, a także Targów Poznańskich i innych ważnych centrów konferencyjnych. Dojazd do serca stolicy Wielkopolski możliwy jest komunikacją miejską (przed terminalem znajdują się przystanki autobusowe) lub skorzystać z drogich taksówek. Znacznie atrakcyjniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie pojazdu, którym dostaniemy się do swojego hotelu, aby odłożyć bagaże i nieco się odświeżyć. Z autem możesz wygodnie kontynuować swoją podróż – zwiedzić najważniejsze punkty turystyczne Poznania – niektóre z nich np. Forty są oddalone od centrum. Auto przyda się także do łatwego i wygodnego dostania się z lotniska Ławica na Targi, Congress Center czy centrów dydaktycznych. Wypożyczenie samochodu sprawdzi się zatem doskonale zarówno dla osób odwiedzających miasto w celach biznesowych, jak i par szukających rozrywek dużej metropolii czy rodzin z dziećmi, szukających wygodnego środka transportu do każdej atrakcji.

Lotnisko Ławica - wynajem samochodu na Twoich zasadach

Wystarczy dowód osobisty oraz prawo jazdy, aby skorzystać z możliwości wypożyczenia auta. Możesz wybierać pośród wielu modeli oraz marek z kilku segmentów cenowych. Wśród propozycji firm wynajmujących samochody przy lotnisku Ławica znajdziesz mniejsze modele osobowe, idealne na romantyczny city break w dwójkę, a także większe auta typu hatchback, suv czy kombi, które sprawdzą się dla rodzin z małymi dziećmi, dla których niezbędny jest wózek i dodatkowe akcesoria. Możesz wynająć także większe modele typu van, z którymi łatwy i wygodny dojazd do miejsca docelowego zapewnisz nie tylko sobie, ale także swoim pracownikom lub przyjaciołom, z którymi wybierasz się w podróż.