Poznań

Firma Comfortrent oferująca wynajem aut na terenie dużych miast, takich jak Poznań jest znakomitą alternatywą dla korzystania z taksówek i komunikacji miejskiej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób ceniących komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo podróży – turystycznych lub biznesowych.

Wypożyczalnia samochodów – Poznań

Wypożyczalnia samochodów Poznań pozwala na komfortowe korzystanie z uroków miasta oraz swobodną komunikację w trudno dostępne miejsca. Jeśli Poznań leży na mapie twoich podróży zadbaj o wygodę i od razu wypożycz auto, aby nie szukać dogodnego środka transportu. Nasza firma oferuje bowiem podstawienie auta we wskazane przez klienta miejsce w obrębie miasta. Zatem jeśli już wiesz, skąd będziesz wyruszać po dotarciu na miejsce, skontaktuj się z nami. Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje auta bez limitu kilometrów, flotę wyłącznie nowych samochodów z ubezpieczeniem i bez oznaczeń. Dzięki temu poczujesz się pewnie, komfortowo i bezpiecznie. Dzięki naszym samochodom dojedziesz szybko w każde miejsce, a Poznań oferuje naprawdę wiele ciekawych lokalizacji.

Wynajem aut – Poznań

Wynajem aut Poznań to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli dojechać w wybrane miejsce bez większych przeszkód i rozkoszować się urokiem miasta. Będąc w Poznaniu warto wybrać się na Rynek i podziwiać kolorowe kamieniczki, zobaczyć Renesansowy Ratusz, Zamek Cesarski  oraz zrobić zakupy lub Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. Dla lubiących obcować z przyrodą warto odwiedzić Palmiarnię i Nowe Zoo lub zrelaksować się w Termach Maltańskich lub latem na kąpieliskach. Poznań to także miasto biznesowe. Znajduje się tu mnóstwo hal targowych, gdzie w najwyższych sezonach organizowane są przeróżne targi – spożywcze, motoryzacyjne, IT i wiele więcej. Wynajem aut Poznań umożliwi Ci odwiedzenie wszystkich miejsc w komfortowy sposób.

poznan-85099_1920

Wynajem samochodów Poznań – lotnisko

Jeśli lubisz latać, możesz dostać się do Poznania samolotem. Port Lotniczy Poznań Ławica to międzynarodowe lotnisko, jedno z najstarszych w Polsce. Lotnisko Poznań Ławica oddalone jest od centrum miasta o 7 kilometrów, dlatego wynajem samochodów Poznań jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o dotarcie do centrum z tego miejsca. Obecnie lotnisko plasuje się na 6 miejscu w Polsce pod względem odprawianych pasażerów. Lotnisko nosi imię Henryka Wieniawskiego. Jeśli interesuje Cię wynajem samochodów Poznań, zapraszamy do wynajmu aut z lotniska za pośrednictwem Comfortrent wypożyczalnia samochodów Poznań.

Poznań Lotnisko Ławica

ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań

tel.: (+48) 734426000
e-mail: info@comfortrent.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00
sob. 10:00 – 15:00

Wypożyczalnia samochodów Poznań – zdobądź stolicę Wielkopolski!

Poznań znany jest jako miasto niezwykle rozwojowe i nowoczesne. Mieści się tam międzynarodowy port lotniczy, znany jest z Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli najstarszego i największego obiektu wystawienniczego w Polsce, dodatkowo jest to ciekawy kierunek turystyczny i biznesowy. Stolica Wielkopolski to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić. Z tych właśnie powodów wypożyczalnia samochodów Poznań może okazać się bardzo wygodnym i sprytnym rozwiązaniem. W samym mieście i jego okolicach znajduje się wiele bardzo ciekawych obiektów turystycznych, stare miasto z pięknymi kamienicami, muzea, czy jeziora. Stąd komunikacja może okazać się nieco kłopotliwa, zwłaszcza, jeżeli goni nas czas. Istnieje jednak sprytny sposób na zwiedzanie miasta – wynajem aut. Poznań stanie przed Tobą otworem!

Wynajem aut Poznań – sposób na sprytne podróżowanie

ComfortRent.pl jest przystosowany również do osób, które nie odwiedzają Poznania w celach turystycznych, a przyjechały do stolicy Wielkopolski w sprawach służbowych. W naszej ofercie znajdziesz sprytne samochody miejsce oraz większe, eleganckie auta przeznaczone dla, na przykład, przedstawicieli handlowych. Posiadamy nawet auta dostawcze, także z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie w naszej wypożyczalni samochodów. Poznań to węzeł komunikacyjny, biznesowy i inwestycyjny – warto jest zadbać o odpowiedni wizerunek i wynająć elegancki pojazd. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, odwiedzasz miasto służbowo, czy masz inny cel – ComfortRent.pl ułatwi i umili Ci podróżowanie po Poznaniu. Zapraszamy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!