Wynajem długoterminowy 2 lata +

Comfortrent  – Wynajem długoterminowy samochodów

Wypożyczalnia samochodów Comfortrent oferuje wynajem długoterminowy samochodów, czyli wypożyczenie samochodu na okres nawet powyżej 24 miesięcy. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do firm, które potrzebują pozyskać flotę do realizacji dłuższych, ale ograniczonych w czasie projektów lub zadań sezonowych, a z jakiegoś powodu nie chcą bądź nie mogą zakupić jej. Długoterminowy wynajem samochodów umożliwi w takiej sytuacji każdej firmie łatwe i komfortowe uporanie się z problemem transportu, jeśli pojazd potrzebny jest na dłuższy czas.
Jest to nowatorskie rozwiązanie na rynku wynajmu samochodów, które odpowiada na potrzeby najemców – z całą pewnością w wielu sytuacjach będzie łatwiejsze, niż zakup pojazdów. Niech problem transportu i floty już nigdy nie stanie na drodze do osiągnięcia określonych celów w Twojej firmie!

Wynajem długoterminowy samochodów – cennik

W przypadku oferty wynajem długoterminowy samochodów, cennik jest indywidualnie kalkulowany i ustalany z klientami tak, by było to jak najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniać ich oczekiwania. Cena najmu obejmuje koszty eksploatacyjne, ubezpieczenie i sezonową wymianę opon – wszystko po to, by długoterminowy wynajem samochodów był rzeczywiście możliwie jak najłatwiejszym i bezproblemowym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Stawiamy na kompleksowość usługi i jej elastyczność – masz stałą kontrolę nad czasem najmu, wielkością floty i ustalonym limitem przebiegu. Jeżeli decydujesz się na wynajem długoterminowy samochodów, cennik nie będzie Twoim zmartwieniem – zapewniamy łatwe planowanie i budżetowanie, które obejmują stałe miesięczne opłaty za najem i zarządzanie, pozwalające uniknąć niespodziewanych kosztów czy przekroczenia budżetu.

Długoterminowy wynajem samochodów – co zyskuję?

Decydując się na usługę ‚wynajem długoterminowy samochodów‚, możesz cieszyć się redukcją kosztów związanych z flotą i kompleksowość usługi. Gwarantujemy utrzymanie kosztów na stałym poziomie dzięki kontroli budżetu i jakości obsługi floty. Po zakończeniu kontraktu nie musisz martwić się o wartość pojazdu, tak jak w przypadku jego zakupu i późniejszej chęci sprzedaży – właścicielem floty jest ComfortRent Sp. z o.o., która odpowiedzialna jest za ich sprzedaż po zakończeniu kontraktu. Flota nie obciąża bilansu firmy tak, jak pojazdy zakupione na kredyt. Budżet możesz przeznaczyć na inne inwestycje, umożliwiające rozwój Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię długoterminowy wynajem samochodów zgłoś się do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

A może interesuje Cię wynajem średnioterminowy samochodów?

0

Wynajem samochodu – długoterminowy. Idealne rozwiązanie dla… każdego!

Zarówno biznesmen podróżujący służbowo lub potrzebujący niezależnej floty, jak i osoba prywatna znajdzie w ComfortRent coś dla siebie. Wynajem samochodu długoterminowy obejmuje nasze wszystkie auta, a więc te niewielkie miejskie, większe zdolne do pokonywania większych odległości, a nawet „dostawczaki” – zachęcamy do zapoznania się z listą oferowanychc przez nas pojazdów!

Pozwól sobie na sprytne i komfortowe rozwiązanie. Wynajem samochodu długoterminowy pozwoli Ci przyzwyczaić się do używanego auta, ustabilizuje Twoją sytuację i sprawi, że na pewno uda Ci się osiągnąć wszystkie założone wcześniej cele. Jeżeli zdecydowałeś, że taki sposób podróżowania jest tym, czego potrzebujesz, skorzystaj z powyższego formularza lub zadzwoń do działu obsługi klienta. Fachowa pomoc gwarantowana. Pamiętaj, że często decydujemy się na wprowadzanie rabatów i akcji promocyjnych, przez co wynajem długoterminowy samochodów jest jeszcze przyjemniejszy! Warto nas odwiedzać – do zobaczenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!