Wynajem samochodów na lotnisku we Wrocławiu

Często podczas podróży masowymi środkami transportu zależy nam na czasie – nie mamy wpływu na godziny odjazdów i przyjazdów. Rozwiązaniem jest wynajem samochodów przy samym lotnisku, dzięki czemu nie musimy decydować się na wcześniejsze połączenie lub takie, które pozostawia nam niewiele czasu na przetransportowanie się z aeroportu do miasta. Ofertę naszej wypożyczalni kierujemy szczególnie do osób, których celem kolejnej podróży jest stolica województwa dolnośląskiego. Wychodząc naprzeciw Twoich oczekiwań chcielibyśmy Cię zaprosić do skorzystania z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest wynajem aut przy wrocławskim lotnisku.

Nowoczesna  wypożyczalnia samochodów

To, że podróż z lotniska do miasta swoim pojazdem będzie szybsza niż komunikacją miejską nie ulega żadnej wątpliwości. Ale oszczędność czasu to nie jedyna zaleta, którą daje wynajem aut. Wrocław i lotnisko dzieli ponad 10 kilometrów. Co prawda możemy skorzystać z komunikacji publicznej, jednak często okazuje się, że auto przydaje się nam nie tylko do pokonania tej trasy. Wrocław jest dużym, dynamicznym i pięknym miastem. Dlatego właśnie jest także celem podróży obcokrajowców i licznych przedstawicieli handlowych. Odwiedzając go w celach turystycznych, na pewno docenisz wynajem samochodów dostosowanych do miejskiej jazdy. Natomiast w podróży służbowej postaw na elegancki, dobrze prezentujący się pojazd. Szeroki wybór modeli samochodów naszej wypożyczalni zapewnia spełnienie oczekiwań każdego klienta.

Wrocław znany jest nie tylko jako centrum biznesu, które przyciąga licznych inwestorów, ale także ważny ośrodek turystyczny. Piękna starówka, charakterystyczne krasnale i charakter miasta sprawiają, że jest ono jednym z najpopularniejszych kierunków zwiedzania w Polsce i Europie. Ciągły wzrost zainteresowania oferty, którą dostarcza nasza wypożyczania aut świadczy o tym, że nie tylko zagraniczni turyści, ale także Polacy coraz częściej decydują się na to sprytne i wygodne rozwiązanie.

port-lotniczy-lotnisko-wrocław-terminal-fot.-materiały-prasowe-lotniska-kopernika-wrocław

Stolica Dolnośląskiego czeka!   Czas na podróż

Jaki by nie był cel Twojej podróży proponowane przez nas rozwiązanie pomoże Ci w szybkim i wygodnym podróżowaniu po mieście i jego okolicach. Komfortowe auta miejskie, większe samochody przystosowane do pokonywania większych tras, a nawet 9 osoby bus czekają! Pamiętaj, że możesz skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia oraz wyposażenia najętego pojazdu. Wypożyczalnia samochodów – Wrocław lotnisko sprawi, że będziesz miło wspominał każdą podróż, w którą się wybierzesz. Zapraszamy!

Port lotniczy Wrocław

Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika to ważny węzeł komunikacyjny, który jest istotnym wsparciem dla mieszkańców całego województwa Dolnośląskiego. Tak duża i rozwinięta aglomeracja nie poradziłaby sobie bez odpowiednio nowoczesnego i dużego lotniska. Tak jak wspomnieliśmy, leży ono mniej więcej 10 kilometrów (w kierunku zachodnim) od centrum miasta. Pod względem liczby pasażerów i ilości wykonanych operacji lotniczych port lotniczy znajduje się w polskiej czołówce. Pozycja naszej oferty wypożyczalnia samochodów – Wrocław lotnisko z pewnością zainteresuje tych, którzy cenią sobie sprytne i wygodne rozwiązania.

Jeżeli interesuje Cię wynajem samochodu na wrocławskim lotnisku i chcesz poznać koszt całej usługi, zapraszamy na naszą stronę główną. Wybierz spośród listy aut model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, uzupełnij krótki formularz (nie zapomnij ustawić miejsca rozpoczęcia najmu jako lotnisko!), wybierz rodzaj ubezpieczenia oraz wyposażenie dodatkowe i przekonaj się, że warto z nami współpracować. Jeżeli potrzebujesz samochodu na dłużej, koniecznie odwiedź dział najem średnio i długoterminowy. Zapraszamy!

centennial-hall-4496672_640
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!