Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Krakowie (Balice)

Sprawy służbowe, rodzinne lub inne sprawiły, że lecisz do Krakowa? Zależy Ci na szybkim i komfortowym załatwieniu swoich spraw? A może chcesz uniknąć zawodnej komunikacji miejskiej i decydować kiedy i gdzie chcesz się dostać? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to mamy dla Ciebie coś specjalnego – wypożyczalnia samochodów Kraków Balice!

Wiemy jak umilić Ci podróż.  – Wypożyczalnia samochodów – Kraków lotnisko.

Nie ma wątpliwości, że najszybszym sposobem na dostanie się na krakowskie lotnisko jest podróż samochodem. Często, kiedy gonią nas terminy i musimy załatwić swoje sprawy możliwie szybko, potrzebujemy niezawodnych rozwiązań. Z pewnością można do nich zaliczyć najem auta w wypożyczalnię samochodów. Kraków i lotnisko, które jest od niego położone w odległości 11 km, to bardzo atrakcyjne miejsca pod względem biznesowym i turystycznym. Nic dziwnego, że cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i turystów. Jeżeli chcesz, aby Twoja podróż do Grodu Kraka była udana, zaufaj ComfortRent.

Kraków jest niewątpliwie jedną z najatrakcyjniejszych polskich miast turystycznych. Sukiennice, Wawel, Stare Miasto oraz wiele innych ciekawych miejsc sprawia, że jest bardzo częstym kierunkiem wyjazdów turystycznych. Okazuje się, że nie tylko nasi rodacy, ale także goście z zagranicy bardzo często decydują się na skorzystanie z pozycji naszego menu: „wypożyczalnia samochodów – Kraków Balice”.

Najem pojazdów staje się powszechny i popularny. Trudno się temu dziwić, komfort i mobilność są po prostu bezcenne. Również osoby podróżujące do Grodu Kraka w celach służbowych mogą skorzystać z naszej oferty. Posiadamy auta idealne do sprawnego poruszania się po mieście oraz większe auta do pokonywania dłuższych tras. Dokładne warunki i cenę najmu możesz poznać dosłownie w 5 minut! Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model i wypełnisz formularz na karcie pojazdu.

wypożyczalnia samochodów kraków

Wynajem aut  – Kraków Balice. Każdy znajdzie tu coś dla siebie

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, specjalistą, przedstawicielem handlowym, turystą, czy osobą, która podróżuje do Krakowa w innym celu, nasza oferta wynajmu aut Kraków Balice na pewno zawiera rozwiązanie odpowiadające na Twoje potrzeby. Możliwość najmu średnio i długoterminowego może okazać się bardzo opłacalna w przypadkach, kiedy potrzebujesz auta na dłużej. Krótki najem ogranicza się do minimum formalności i jest niezwykle prosty. Sam zadecyduj o warunkach i cenie najmu auta, wybierz poziom ubezpieczenia oraz wyposażenie dodatkowe.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Jeżeli zdecydowałeś się na wynajem auta, daj znam o tym znać wypełniając prosty formularz wynajmu lub zadzwoń do nas. Żyjemy w czasach, w których coraz częściej korzystamy z rozwiązań takich jak wypożyczalnia samochodów. Kraków Balice to jedno z miejsc, w którym auto potrafi bardzo ułatwić podróż. Krakowski port lotniczy należy w końcu do największych w Polsce (drugie pod względem liczby lotów i wielkości) i leży przy głównych szlakach komunikacyjnych Europy. Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni samochodów Kraków Balice i zagwarantowania sobie sprytnej i wygodnej podróży. Do zobaczenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!