Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Poznaniu

Miastem, które przyciąga ogromną rzeszę turystów, przedsiębiorców i różnego rodzaju specjalistów jest Poznań. Przybywają do niego, by podziwiać piękno stolicy województwa wielkopolskiego lub skorzystać z okazji, jaką dają inwestycje i liczne projekty. Wszystkie te osoby łączy jedna cecha – zależy im na wygodnym i szybkim poruszaniu się po mieście. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy stworzyć naszą wypożyczalnię samochodów. Poznań i lotnisko miejskie dzieli kilka kilometrów, co samo w sobie może już stanowić problem. Można oczywiście polegać na komunikacji publicznej lub taksówkach, te jednak często są albo zatłoczone, albo po prostu drogie. Wypożyczalnia samochodów na Ławicy to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie sprytne podróżowanie i niezależność.

Wypożyczalnia samochodów na poznańskim lotnisku

Port Ławica to jeden z najstarszych tego typu ośrodków w Polsce. Położone zaledwie 7 kilometrów od miasta lotnisko przyjmuje rocznie ogromną liczbę pasażerów, która sprawia, że zalicza się ono do grona najpopularniejszych w Polsce. Poznański aeroport został nazwany na cześć niezwykle utalentowanego skrzypka, pedagoga oraz kompozytora Henryka Wieniawskiego.

Warto wiedzieć, że nasza wypożyczalnia samochodów jest przygotowana na każdy typ podróżnych. Od turystów, którym zależy na sprytnym i drobnym miejskim aucie, po przedsiębiorców, którzy chcą wybrać bardziej eleganckie czy prestiżowe pojazdy. Pamiętajmy, że stolica Wielkopolski jest dużym miastem, w których częstym problemem są właśnie problemy komunikacyjne. Wspomniana komunikacja miejska może okazać się kłopotliwa, zwłaszcza podczas zwiedzania w sezonie wakacyjnym. Wypożyczalnia samochodów przy Ławicy to sposób na dobrą podróż od przylotu – do wylotu! Zapraszamy serdecznie wszystkich odwiedzających Poznań, którzy niezależnie od celu wizyty, szukają sprytnego i niezawodnego rozwiązania komunikacyjnego – do zobaczenia!

lotnisko ławica poznań wynajem samochodu
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!