WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW – POZNAŃ LOTNISKO

Poznań to miasto, które przyciąga ogromną rzeszę turystów, przedsiębiorców i różnego rodzaju specjalistów. Przybywają, by podziwiać piękno stolicy województwa wielkopolskiego, lub skorzystać z okazji, jaką dają inwestycje i liczne projekty. Wszystkie te osoby łączy jedna cecha – zależy im na wygodnym i szybkim poruszaniu się po mieście. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy stworzyć naszą wypożyczalnię samochodów. Poznań i lotnisko miejskie dzieli kilka kilometrów, co samo w sobie może już stanowić problem. Można oczywiście polegać na komunikacji publicznej lub taksówkach, te jednak często są albo zatłoczone, albo po prostu drogie. Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Ławica to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie sprytne podróżowanie.

Wypożyczalnia samochodów– lotnisko Ławica

Port lotniczy Ławica to jeden z najstarszych tego typu ośrodków w Polsce. Położone zaledwie 7 kilometrów od miasta lotnisko przyjmuje rocznie ogromną liczbę pasażerów, która sprawia, że zalicza się ono do grona najpopularniejszych w Polsce. Poznańskie lotnisko zostało nazwane na cześć niezwykle utalentowanego skrzypka, pedagoga oraz kompozytora Henryka Wieniawskiego.

Warto wiedzieć, że nasza wypożyczalnia samochodów – lotnisko Ławica jest przygotowana na każdy typ podróżnych. Od turystów, którym zależy na sprytnym miejskim samochodzie, po przedsiębiorców, którzy chcą wybrać bardziej eleganckie pojazdy. Możesz nawet wynająć auto dostawcze – wystarczy zadzwonić lub odwiedzić naszą stronę! Pamiętajmy, że stolica Wielkopolski jest dużym miastem, w których częstym problemem są właśnie problemy komunikacyjne. Wspomniana komunikacja miejska może okazać się kłopotliwa, zwłaszcza podczas zwiedzania w sezonie wakacyjnym. Wypożyczalnia samochodów – Poznań lotnisko to sposób na dobrą podróż od przylotu – do wylotu! Zapraszamy serdecznie wszystkich odwiedzających Poznań – do zobaczenia!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!