Wynajem samochodu długoterminowy 2 lata +

Comfortrent  – Wynajem długoterminowy samochodów

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu Twoi pracownicy będą mogli swobodnie przemieszczać się w celach biznesowych, a Ty nie będziesz musiał inwestować w całą flotę służbowych samochodów? Wypożyczalnia Comfortrent oferuje długoterminowy wynajem aut na okres nawet powyżej 24 miesięcy. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do firm, które potrzebują pozyskać flotę do realizacji dłuższych, ale ograniczonych w czasie projektów lub zadań sezonowych, a z jakiegoś powodu nie chcą bądź nie mogą pozwolić sobie na inwestowanie tak dużej sumy pieniędzy. Długoterminowy wynajem aut umożliwi w takiej sytuacji każdej firmie łatwe i komfortowe uporanie się z problemem transportu, jeśli pojazd potrzebny jest na okres od kilku miesięcy do nawet kilku lat – możliwości są elastyczne i dostosowujesz je do swoich potrzeb.

Jest to nowatorskie rozwiązanie na rynku wynajmu samochodów, które odpowiada na potrzeby użytkowników – z całą pewnością w wielu sytuacjach będzie łatwiejsze, niż zakup aut. Niech problem transportu i floty już nigdy nie stanie na drodze do osiągnięcia określonych celów w Twojej firmie!

Wynajem długoterminowy samochodów – cennik

W przypadku oferty wypożyczenia aut na okres dłuższy niż kilka miesięcy, cennik jest indywidualnie kalkulowany i ustalany z klientami tak, by było to jak najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniać ich oczekiwania. Cena wypożyczenia obejmuje koszty eksploatacyjne, ubezpieczenie i sezonową wymianę opon – wszystko po to, by długoterminowe wypożyczenie samochodów było rzeczywiście możliwie jak najłatwiejszym i bezproblemowym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Stawiamy na kompleksowość usługi i jej elastyczność – masz stałą kontrolę nad czasem najmu, wielkością floty i ustalonym limitem przebiegu aut. Jeżeli decydujesz się na długoterminowe użytkowanie samochodów, cennik nie będzie Twoim zmartwieniem – zapewniamy łatwe planowanie i budżetowanie, które obejmują stałe miesięczne opłaty za wypożyczenie i zarządzanie, pozwalające uniknąć niespodziewanych kosztów czy przekroczenia budżetu.

Długoterminowy wynajem samochodów – co zyskuję?

Decydując się na usługę ‚wynajem długoterminowy samochodów‚, możesz cieszyć się redukcją kosztów związanych z flotą i kompleksowość usługi. Gwarantujemy utrzymanie kosztów na stałym poziomie dzięki kontroli budżetu i jakości obsługi floty. Po zakończeniu kontraktu nie musisz martwić się o wartość pojazdu, tak jak w przypadku jego zakupu i późniejszej chęci sprzedaży – właścicielem floty jest ComfortRent Sp. z o.o., która odpowiedzialna jest za ich sprzedaż po zakończeniu kontraktu. Flota nie obciąża bilansu firmy tak, jak pojazdy zakupione na kredyt. Budżet możesz przeznaczyć na inne inwestycje, umożliwiające rozwój Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię długoterminowy wynajem samochodów zgłoś się do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

A może interesuje Cię wynajem średnioterminowy samochodów?

wiek kierowcy a wynajem samochodu
0

Wynajem samochodu – długoterminowy. Idealne rozwiązanie dla… każdego!

Zarówno biznesmen podróżujący służbowo lub potrzebujący niezależnej floty, jak i osoba prywatna znajdzie w ComfortRent coś dla siebie. Wynajem samochodu długoterminowy obejmuje nasze wszystkie auta, a więc te niewielkie miejskie, większe zdolne do pokonywania większych odległości, a nawet „dostawczaki” – zachęcamy do zapoznania się z listą oferowanychc przez nas pojazdów!

Pozwól sobie na sprytne i komfortowe rozwiązanie. Wynajem samochodu długoterminowy pozwoli Ci przyzwyczaić się do używanego auta, ustabilizuje Twoją sytuację i sprawi, że na pewno uda Ci się osiągnąć wszystkie założone wcześniej cele. Jeżeli zdecydowałeś, że taki sposób podróżowania jest tym, czego potrzebujesz, skorzystaj z powyższego formularza lub zadzwoń do działu obsługi klienta. Fachowa pomoc gwarantowana. Pamiętaj, że często decydujemy się na wprowadzanie rabatów i akcji promocyjnych, przez co wynajem długoterminowy samochodów jest jeszcze przyjemniejszy! Warto nas odwiedzać – do zobaczenia!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!