Wynajem samochodu krótkoterminowy

Comfortrent  – Wynajem krótkoterminowy samochodów

Jako firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów, pragniemy zaproponować naszym klientom także wynajem krótkoterminowy. Jest to doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i pracowników firm czy biznesmenów, którzy do danego miasta przyjeżdżają wyłącznie na kilka dni i poszukują rozwiązania na komfortowe i szybkie poruszanie się po nim.

Wynajem samochodu na dni – jak to działa?

Przyjeżdżasz wyłącznie na jeden dzień, a może weekend czy kilkudniowy city break? Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia, ale dlatego proponujemy możliwość dostosowania wynajmu do Twoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę REZERWACJA, wybierzesz dni, w których samochód chcesz odebrać i oddać do jednego z naszych punktów i gotowe. Masz swoje preferencje co do modelu pojazdu? Świetnie, po lewej stronie formularza rezerwacji kliknij w “Znajdź samochód” – tam możesz wybierać zarówno pod kątem grupy cenowej, typu silnika czy skrzyni biegów. Jesteśmy przygotowani na każdego, dlatego w naszej ofercie z pewnością znajdziesz model, który będzie dopasowany do wszystkich Twoich potrzeb i oczekiwań. Cena wypożyczenia krótkoterminowego wybranego auta zależy oczywiście od jego modelu. Możesz także wybrać dodatkowe opcje wynajmu takie jak możliwość prowadzenia pojazdu przez dodatkowego kierowcę, bagażnik dachowy, fotelik dla dziecka w każdym wieku, pozwolenie na wyjazd poza granice naszego kraju, nawigacja GPS czy ubezpieczenie. W dniu, określonym w rezerwacji, samochód należy oddać do jednego z naszych punktów w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Gdańsku lub Rzeszowie.

Dlaczego wynajem krótkoterminowy samochodu się opłaca?

Pierwszym i najważniejszym aspektem, jakim kierowaliśmy się tworząc naszą ofertę był komfort. Doskonale wiemy, że rozeznanie się w planie komunikacji miejskiej zupełnie obcego nam miasta nie jest łatwe, szczególnie, gdy spędzamy w nim wyłącznie jeden dzień. Krótkoterminowe wypożyczenie auta pozwoli na łatwe i przede wszystkim szybkie przemieszczanie się z możliwością zabrania ze sobą dowolnej ilości bagaży. Jest to więc doskonały pomysł dla par lub rodziców z dziećmi, które nie zawsze chcą razem z nami spacerować przez całe miasto i podziwiać jego widoki.

Krótkoterminowy wynajem jest także doskonałym rozwiązaniem dla pracowników firm jeżdżących w delegacje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wygodny, szybki i bezpieczny transport pozwoli załatwić niezbędne formalności i wrócić do swoich najbliższych najszybciej, jak to tylko możliwe. Dodatkowym atutem oferowany przez nas pojazdów jest także brak limitu kilometrów – interesuje nas wyłącznie termin odbioru oraz oddania auta.

wiek kierowcy a wynajem samochodu
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!