Wypożyczalnia samochodów Katowice

Jeśli planujesz podróż do Katowic, ale masz problem z transportem, pomyśl o wypożyczeniu auta. Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach to naprawdę szybkie i wygodne rozwiązanie. Pojazd da Ci niezależność, nie będziesz musiał skazywać się na sztywny rozkład jazdy pociągów oraz drogie taksówki. Katowice to duże miasto na Górnym Śląsku, będące głównym ośrodkiem biznesowym w tej części kraju. Mnóstwo firm, które zostały zlokalizowane właśnie w Katowicach sprawia, że do miasta przyjeżdża wielu inwestorów i osób z branży technologicznych. Są też osoby, które przyjeżdżają do miasta, aby je pozwiedzać. Śląsk to znakomite miejsce na weekendowy odpoczynek, gdyż oferuje wiele ciekawych punktów turystycznych. Do wszystkich najłatwiej i najwygodniej będzie dostać się samochodem. Jeśli nie posiadasz własnego, zawsze możesz skorzystać z oferty, jaką proponuje wypożyczalnia aut Katowice – ComfortRent.

Wygodne i szybkie rozwiązanie:  wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Wypożyczalnia samochodów to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących do miast Śląska. Katowice należą do tej grupy, a znajdziecie w nich bogatą ofertę nowych aut – wszystko za sprawą firmy ComfortRent. Nasza oferta wynajmu samochodów została stworzona z myślą o potrzebach klientów. Oferujemy bezpłatne podstawienie auta pod wskazany adres w obrębie miasta, wyłącznie nowe samochody, które pozwolą na wygodną i bezpieczną jazdę o każdej porze roku. Klimatyzacja, dopasowane do aktualnego czasu opony, ubezpieczenie i brak oznaczeń wypożyczalni – oto jak wygląda oferta samochodów ComfortRent. Jeśli zatem potrzebujesz auta na poruszanie się po Katowicach, a nawet po całym Śląsku, zgłoś się do nas.

Wypożyczalnia aut w Katowicach

Wynajem aut to coraz bardziej popularna forma korzystania z transportu. Gwarantuje wygodę, pewność i pozwala zrezygnować z oferty transportu miejskiego oraz taksówek. Nasza oferta wypożyczalni aut w Katowicach opiera się o wynajem auta bez limitów kilometrów, co oznacza, że nie masz żadnych ograniczeń i możesz przemieszczać się w wybrane miejsca wygodnie i komfortowo. To naprawdę korzystne rozwiązanie!

co zwiedzić w katowicach

Wynajem samochodów – Lotnisko Pyrzowice

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić miasto samolotem, przylecisz na lotnisko Katowice – Pyrzowice, znajdujące się ok. 30 kilometrów od centrum miasta. Lotnisko jest regionalnym portem lotniczym całego województwa śląskiego i obecnie znajduje się na czwartym miejscu wśród polskich lotnisk. Najlepiej wypożyczyć auto już z lotniska i stamtąd rozpocząć swoją podróż do Katowic. Z tego właśnie powodu polecamy zapoznanie sie z naszą ofertą.

To szybkie, proste i wygodne rozwiązanie, które umili Ci pobyt w mieście. Zapraszamy!

Katowice, Lotnisko Pyrzowice

ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice

tel.: (+48) 601475563

e-mail: info@comfortrent.com.pl

 

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00

sob. 10:00 – 15:00

Wynajem aut – Katowice to idealny cel podróży!

Katowice od lat znane są jako jeden z najważniejszych ośrodków przemysłu i biznesu w południowej Polsce. Miasto często odwiedzanie jest przez turystów, osoby zainteresowane wydarzeniami kulturowymi (np. organizowanymi w katowickim Spodku), ale także przedstawicieli handlowych i biznesmenów. Niezależnie od celu Twojej podróży wypożyczalnia samochodów – Katowice z pewnością odpowie na Twoje potrzeby. W naszej ofercie znajdują się niewielka auta miejskie, eleganckie pojazdy dla bardziej wymagających, a nawet samochody transportowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy potrzebny Ci pojazd jest w danym momencie dostępny, i chcesz poznać koszt jego najmu skorzystaj z prostego formularza (trafisz do niego po wybraniu samochodu).

Każdy, kto dużo podróżuje wie, jakie korzyści niesie za sobą wynajem samochodów. Katowice to duże miasto, a jak wiadomo w niemalże każdym większym mieście możemy spotkać się z problemami w sprawnym korzystaniu z dróg i komunikacji miejskiej. Zatłoczone autobusy lub potrzeba odwiedzenia kilku miejsc za pomocą taksówek mogą narazić nas na zbędne koszty, stratę czasu i nerwy. Poza tym w podróży biznesowej zawsze przyda się nowe, eleganckie auto, a podczas zwiedzania (zależnie od potrzeb) duży bagażnik, lub niewielki samochód miejski.

A gdyby tak podczas podróży mieć swoje własne, wygodne auto, do dyspozycji właściwie w każdej chwili? Jeżeli lubisz sprawdzone i sprytne rozwiązania – nie czekaj. Skorzystaj z możliwości jaką daje Ci nasza oferta i spraw, byś miło wspominał wizytę w tym mieście.

wypożyczalnie samochodów katowice
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!