Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Rzeszów, położony w południowo-wschodniej Polsce, jest niezwykle prężnie rozwijającym się miastem, które ciągle nas zaskakuje. Jeśli planujesz podróż do tego miasta, niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów ComfortRent. Jest to firma, która oferuje wynajem aut w wielu dużych miastach, m.in. w Rzeszowie.  To idealny sposób na podróżowanie dla tych, którzy nie posiadają swojego środka transportu, a zależy im na czasie i komforcie.

Wypożyczalnia samochodów – Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie to sprawdzony i bezpieczny sposób na podróżowanie po mieście, niezależnie od tego, jaki jest cel Twojej podróży – biznesowy czy turystyczny. Wszędzie, gdzie potrzebujesz się dostać, można dojechać wypożyczonym autem, co jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym środkiem komunikacji. Rzeszów stanowi centrum ekonomiczne, akademickie, kulturalne i rekreacyjne południowo-wschodniej Polski. Pełni funkcję ważnego ośrodka przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego, dlatego z pewnością jest wiele miejsc, które można tutaj odwiedzić – zarówno z powodów turystycznych, jak i biznesowych, co ułatwi wypożyczalnia aut ComfortRent.

Wypożyczalnia aut – Rzeszów

Nasza wypożyczalnia aut w Rzeszowie oferuje podstawienie pojazdu w wybrane miejsce, wynajem bez limitów kilometrów, a co najważniejsze nowe samochody i niskie ceny wynajmu. Pojazd umożliwi Ci niezależność i wygodę, bez martwienia się o rozkłady pociągów, autobusów czy drogie taksówki. Nie będzie też dla Ciebie już żadnym problemem podróżowanie z bagażem. Wypożyczalnia aut to coraz bardziej popularna forma transportu, która pozbawi Cię wszelkich ograniczeń i niedogodności, umożliwiając miłe i przyjemne zwiedzanie miasta, o każdej porze roku. Można zobaczyć tu Rezerwat Przyrody Lisia Góra, Zamek, Letni Pałac Lubomirskich, Muzeum Okręgowe, Muzeum Dobranocek i wiele innych, ciekawych miejsc. Znajdują się tu także dwie duże uczelnie państwowe – Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska oraz Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny.

wypożyczalnia samochodów rzeszów

Wynajem samochodów – Rzeszów lotnisko

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to międzynarodowe lotnisko, które znajduje się 14 km od centrum miasta we wsi Jasionka, dlatego jeśli planujesz podróżować samolotem, dotarcie na lotnisko nie będzie stanowiło problemu, jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów ComfortRent. Na lotnisko najłatwiej i najszybciej można dostać się samochodem, a wypożyczalnia oferuje nieocenioną pomoc w podróżowaniu.

Rzeszów, Lotnisko Jasionka

Jasionka 942, 36-002 Jasionka
tel.: (+48) 734426000
e-mail: info@comfortrent.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 08:00 – 21:00
sob. 10:00 – 15:00

Odwiedzasz Rzeszów?
Wynajęcie auta pomoże Ci w wykonaniu celu podróży!

Od kilkunastu lat Polska przeżywa okres dynamicznego rozwoju biznesu. Wymiana danych, kapitału i osób to stale poszerzające się zagadnienia. Nic dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na podróże służbowe, czy to osobiście, czy wysyłając na nie naszych pracowników. Specjalnie dla tych z Was, którzy nie mają potrzeby (lub nie chcą) inwestować czasu i pieniędzy w budowanie własnej floty, przygotowaliśmy ofertę naszej wypożyczalni samochodów.

Rzeszów to naprawdę ciekawe miasto – zarówno pod względem biznesowym jak i turystycznym. Każdy, kto odwiedzał samo miasto lub jego okolice wie, że jest to niepowtarzalne miejsce. Jeżeli podczas Twojej podróży turystycznej, służbowej lub innej zależy Ci na komforcie i pewności, że trafisz tam gdzie chcesz, kiedy chcesz, postaw na wynajem samochodów w Rzeszowie, a miasto stanie przed Tobą otworem!

wynajem samochodów rzeszów

ComfortRent – mamy naprawdę wiele do zaoferowania!

Z naszą ofertą warto zapoznać się z kilku prostych powodów. Przede wszystkim oferujemy różnorodną, przygotowaną właściwie do wszystkich zadań flotę. Potrzebujesz pojazdu do zadań specjalnych? Postaw na wypożyczalnię samochodów! Rzeszów i okolice najlepiej jest zwiedzać właśnie dzięki temu środkowi lokomocji.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z licznych opcji dodatkowych takich jak: nawigacja GPS, boxy bagażowe (np. dachowy), krzesełko dla dzieci, łańcuchy na opony dla podróżujących zimą i wiele, wiele więcej! Pamiętaj – niezależnie od Twoich potrzeb najlepszym wyjściem będzie wypożyczalnia samochodów.

Uważamy, że Rzeszów jest jednym z najpiękniejszych i najistotniejszych (również gospodarczo) miast w naszym kraju. Można w nim podziwiać między innymi piękny Ratusz na starym mieście, podziemną trasę piwnic, piękne kamienice, czy bibliotekę miejską. Jako prężnie rozwijający się ośrodek biznesowy, Rzeszów gromadzi coraz większą bazę inwestycji i możliwości. Nie bez powodu jego hasłem promocyjnym jest „Stolica Innowacji!”.

Wierzymy, że dzięki wygodnemu i prostemu wynajmowi uda Ci się wykonać wszystkie założone cele! W Comfort Rent ograniczyliśmy wszystkie formalności do niezbędnego minimum, tak, abyś mógł cieszyć się przejrzystym i przyjemnym najmem pojazdu. W razie potrzeby możesz skorzystać z najmu średnio lub długoterminowego, warto także poznać naszą ofertę dla firm. Odezwij się, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Napisz do nas
+48 734 426 000
There is no selected car class in current office. Please choose another Class!